Archiwum: akcesoria

akcesoria

Na jakie akcesoria kuchenne nie zwracamy z reguły uwagi a mogą być nam przydatne?

W dzisiejszym świecie, gdy jesteśmy zabiegani nie mamy często czasu żeby poprzebywać dłużej w kuchni. Dlatego staramy się przeważnie zaopatrywać się w urządzenia wielofunkcyjne i akcesoria, które pozwolą przyśpieszyć i ulepszyć prace w kuchni. Warto jednak niekiedy zainteresować dodatkami, o jakich przeważnie się nie myśli, a które mogą w istocie ułatwić nam codzienną pracę.

Ręcznie robione figurki ceramiczne są ciekawym elementem w dekoracji wnętrz

Ciekawe elementy ozdobne obecne w pojedynczych pomieszczeniach są perfekcyjnym pomysłem na interesujące uzupełnienie całości. Najczęściej są to różnorodnego typu pamiątki z podróży czy prezenty od najbliższych. Takie figurki układane na kominku czy meblach mogą gościom sporo opowiedzieć o właścicielach, i dodać interesującego charakteru.

Jak wybrać płytki do łazienki

aranżacja łazienki w jasnych kolorach
Łazienka to jedno z kosztowniejszych pomieszczeń do urządzenia i warto zabrać się za to z głową. Jedną z najważniejszych decyzji, którą trzeba podjąć na tym etapie jest kolor i wzór płytek na ściany i podłogi. I trzeba pamiętać, że jest to decyzja na wiele lat – meble, lampy czy lustro można łatwo wymienić, jeśli się znudzą, ale wymiana płytek to tak naprawdę remont łazienki od samego początku, co nie jest ani tanie ani też wygodne.