Archiwum: Wystrój

Wystrój

Jak teraz dobrze dekorować własny dom

klatki
Każdy kto choć raz kupował dekoracje na święta zapewne zdaje sobie sprawę, jak trudno jest wybrać najładniejsze stroiki na choinkę czy niesamowite łańcuchy. Aranżacja pomieszczeń to obecnie niestety niełatwa dziedzina wiedzy, do jakiej należy podchodzić z właściwym przygotowaniem. Bez niego bowiem prosto zgubić się w nadmiarze propozycji a, także możliwości.

Niepowtarzalnie pomieszczenia zaaranżowane w stylu tradycyjnym

retro
To jak urządzimy nasze cztery kąty zależy w pierwszej kolejności od stylu aranżacji pomieszczeń który wybierzemy. Aktualnie można wybierać wśród wielu stylów: rustykalny, nowoczesny, tradycyjny i tak dalej. Jednak do łask wraca także dekorowanie pomieszczeń polegające na odwołaniach do przeszłości – a więc styl retro. Czym się on odznacza?

Styl skandynawski – najlepszy w kamienicy!

dom w stylu skandynawskim
Chcesz zaaranżować swoje mieszkanie w starym budownictwie? Nie podoba ci się jego obecny wystrój a nie posiadasz pomysłu, jak zaaranżować wnętrze po remocnie? Jest na to opcja! Idealnym rozwiązaniem jest styl skandynawski! Czy dobrze wygląda w kamienicy?

Wyobraźnia dziecka to cud, jaki powinniśmy pielęgnować

images
Wyobraźnia dzieciaków to coś więcej niż zlepek dziwnych skojarzeń, bezsensowności i sporej dawki absurdu, to prawdziwa kopalnia kreatywnej wiedzy. Powinniśmy czerpać z takiego źródła jak najwięcej, gdyż zyskamy na tym więcej niż myślimy. Nasze już trochę zainfekowane codziennością głowy wymagają dawki tej życiodajnej siły. Potraktujmy ją jak dawkę tlenu w miejscu, gdzie o ten tlen naprawdę ciężko. Potraktujmy to również, jak dar w tym świecie, w którym jesteśmy skazani na codzienną walkę z rzeczywistością i trudnościami, z szarzyzną i beznadziejnością.