Archiwum: Wystrój

Wystrój

Ręcznie robione figurki ceramiczne są ciekawym elementem w dekoracji wnętrz

ozdoby
Ciekawe elementy dekoracyjne obecne w pojedynczych pomieszczeniach są doskonałym pomysłem na interesujące uzupełnienie całości. Zwykle są to różnorodnego typu pamiątki z podróży czy też prezenty od najbliższych. Tego rodzaju figurki układane na kominku bądź meblach mogą gościom sporo powiedzieć o właścicielach, i dodać fascynującego stylu.

Miniremont – mała zmiana, wielki efekt!

images
wakacje to doskonały czas, żeby przeprowadzić w domu remont. Jest ciepło, zatem świeżo malowane ściany wysychają szybciej. Dni trwają dłużej, zatem ekipa remontowa ma możliwość dłużej pracować przy świetle słonecznym. Także humor zazwyczaj mamy lepszy latem, więc chętniej dokonujemy zmian wkoło siebie.

Styl skandynawski – najlepszy w kamienicy!

dom w stylu skandynawskim
Chcesz odnowić swoje mieszkanie w starym budownictwie? Znudził ci się jego standardowy wystrój a nie posiadasz konceptu, jak wykonać wnętrze obecnie? Jest na to sposób! Rewelacyjnym rozwiązaniem jest styl skandynawski! Czy dobrze wygląda w kamienicy?

Jak teraz dobrze dekorować własny dom

klatki
Każdy kto chociaż raz kupował dekoracje na święta na pewno zdaje sobie sprawę, jak niełatwo jest wybrać najładniejsze stroiki na choinkę albo ładne łańcuchy. Dekorowanie wnętrz to dziś niestety skomplikowana dziedzina wiedzy, do której trzeba podejść z właściwym przygotowaniem. Bez niego bowiem łatwo zgubić się w natłoku ofert oraz możliwości.

Świeczniki pomogą nam stworzyć niepowtarzalny klimat

Pipe - świeczniki ogrodowe żeliwne
Gdy kochamy kupować czasopisma i właściwie calutki czas mamy ich w mieszkaniu po parę sztuk, to z pewnością często stykamy się z dylematem, w jakim miejscu musimy je położyć, tak by okazały się pod ręką, ale równocześnie żeby nie dawały wrażenia wiecznego bałaganu. W takim przypadku należy spojrzeć na kosze na gazety, które mają szansę okazać się wykonane z produktu skóropodobnego, wikliny, filcu, stali, lecz co ważniejsze, wciąż będą prezentowały się modnie oraz gustownie.