Archiwum: Wystrój

Wystrój

Świeczniki pomogą nam stworzyć niepowtarzalny klimat

Pipe - świeczniki ogrodowe żeliwne
Gdy lubimy kupować gazety i praktycznie calutki czas posiadamy ich w mieszkaniu po parę sztuk, to z pewnością co jakiś czas spotykamy się z dylematem, gdzie musimy je położyć, tak aby były pod ręką, ale równocześnie żeby nie sprawiały wrażenia ciągłego bałaganu. W takim przypadku trzeba spojrzeć na kosze na gazety, które mają szansę być zrobione z przedmiotu skóropodobnego, wikliny, filcu, stali, ale co ważniejsze, zawsze będą prezentowały się modnie oraz gustownie.

Fototapety w aranżacji wnętrz – modny i nowoczesny artykuł, który znakomicie odświeży każde mieszkanie.

time squere
Każda osoba, która nabyła dom czy mieszkanie stoi często przed sporym dylematem a mianowicie przed wykończeniem i dekoracją wnętrz. Na pewno spowodowane jest to ilością możliwości i produktów na rynku, które przeznaczone są do wystroju wnętrz. Są jednakże sposoby na dopracowanie mieszkania, które z pewnością przypadną do gustu każdej jednostce.

Ręcznie robione figurki ceramiczne są ciekawym elementem w dekoracji wnętrz

ozdoby
Ciekawe elementy dekoracyjne obecne w pojedynczych pomieszczeniach są doskonałym pomysłem na interesujące uzupełnienie całości. Zwykle są to różnorodnego typu pamiątki z podróży czy też prezenty od najbliższych. Tego rodzaju figurki układane na kominku bądź meblach mogą gościom sporo powiedzieć o właścicielach, i dodać fascynującego stylu.

Miniremont – mała zmiana, wielki efekt!

images
wakacje to doskonały czas, żeby przeprowadzić w domu remont. Jest ciepło, zatem świeżo malowane ściany wysychają szybciej. Dni trwają dłużej, zatem ekipa remontowa ma możliwość dłużej pracować przy świetle słonecznym. Także humor zazwyczaj mamy lepszy latem, więc chętniej dokonujemy zmian wkoło siebie.

Styl skandynawski – najlepszy w kamienicy!

dom w stylu skandynawskim
Chcesz odnowić swoje mieszkanie w starym budownictwie? Znudził ci się jego standardowy wystrój a nie posiadasz konceptu, jak wykonać wnętrze obecnie? Jest na to sposób! Rewelacyjnym rozwiązaniem jest styl skandynawski! Czy dobrze wygląda w kamienicy?