Archiwum: dekoracja

dekoracja

Lampy do salonu

żarówki led
Dzisiejszy salon w wielu sytuacjach pełni wiele rozlicznych ról (rola relaksacyjna, funkcje jadalni), z owej przyczyny tak znaczące jest oświetlenie pokoju dziennego, jakie spełni najlepiej zarówno rolę praktyczną jak także zadania dekoracyjne. Za pomocą rozmaitego oświetlenia pokoju dziennego bowiem można: wydobyć poniektóre strefy, zaakcentować jego zalety, zamaskować niedociągnięcia albo też odmienić proporcje.

Ręcznie robione figurki ceramiczne są ciekawym elementem w dekoracji wnętrz

ozdoby
Ciekawe elementy dekoracyjne obecne w pojedynczych pomieszczeniach są doskonałym pomysłem na interesujące uzupełnienie całości. Zwykle są to różnorodnego typu pamiątki z podróży czy też prezenty od najbliższych. Tego rodzaju figurki układane na kominku bądź meblach mogą gościom sporo powiedzieć o właścicielach, i dodać fascynującego stylu.

Zakładanie akwarium. Mamy dobre podpowiedzi

ryba w akwarium
Akwarium jest dobrym sposobem na to, by posiadać w domu zwierzęta niewielkie, niewymagające aż tak dużej uwagi jak na przykład ssaki. O ryby trzeba rzecz jasna odpowiednio dbać, jednak czas poświęcany na to jest dużo krótszy niż na przykład czas, jaki trzeba poświęcić na odbycie spaceru z psem.