Archiwum: aranżacje

aranżacje

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

aranżacja kuchni
Kuchnie w postaci aneksu połączonego z pokojem dziennym to aktualnie bardzo popularne podejście w nowych apartamentach. Utarła się już opinia, iż to podejście dla mieszkań o niewielkim metrażu, jednakże nie do końca jest to prawda. Aneksy kuchenne zagościły też w projektach dużych mieszkań, gdyż zdobyły sobie uznanie klientów, jako podejście nowoczesne, a zarazem sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. Jak takowe pomieszczenie zaaranżować, by było ładne a także funkcjonalne zarazem?

W jaki sposób zaaranżować dom w stylu nowojorskim?

Sypialnia w stylu nowojorskim
Myślisz nad tym jak zaaranżować mieszkanie? Może chcesz zamieszkać w miejscu takim, jakie widać w znanych filmach z USA? Amerykańskie umeblowanie jest na wyciągnięciu ręki. Odpowiednie meble i surowce dostaniesz także w polskich salonach meblowych. Już niebawem Twój dom będzie prezentować się tak samo, jak mieszkania Twoich ulubionych postaci z filmu. Umożliwi to styl nowojorski. Jak zaaranżować mieszkanie na modłę nowojorską?

Wyjątkowy dom koniecznie muszą znaleźć się piękne schody

klatka schodowa
Dekoracją niejednego domu jest piękna klatka schodowa. Jest ona miejscem reprezentacyjnym, a także ciągiem komunikacyjnym, z którego korzystają wszyscy mieszkańcy domu. Białe schody są eleganckie, stanowią spore wyzwanie dla sprzątającego w domu. Dziś zastanowimy się również na tym, jak dekorować schody.

Jakie barwy dobrać do beżowej kuchni?

images
Beżowa kuchnia to częsty wybór. Z jakiego powodu właśnie tego rodzaju barwy są tak popularne? Odpowiedzią jest m.in. uniwersalność koloru beżowego. Beż jest na tyle neutralny, ze trudno wskazać osobę, której tak urządzona kuchnia by nie przypadła do gusta. Być może beżowe wnętrza nie są niezwykle oryginalne, ale zwyczajnie świetnie wyglądają. Dopasowują się właściwie do dowolnego mieszkania.