Archiwum: aranżacje

aranżacje

W jaki sposób zaaranżować dom w stylu nowojorskim?

Sypialnia w stylu nowojorskim
Zastanawiasz się jak zaaranżować lokum? Może chcesz mieszkać w mieszkaniu takim, jakie można oglądać w znanych filmach z USA? Amerykańskie wnętrze jest również dla Ciebie. Odpowiednie meble i surowce dostaniesz również w rodzimych salonach meblowych. Już niebawem Twój dom będzie wyglądać dokładnie tak, jak domy Twoich ulubionych postaci z filmu. Pozwoli na to styl nowojorski. W jaki sposób urządzić mieszkanie po nowojorsku?

Przytulny i nowoczesny dom kreowany oryginalnymi dodatkami

szkło dekoracyjne
Beton jednoznacznie kojarzy się z surowymi, neutralnymi wnętrzami biurowców lub hal fabrycznych. Czy możliwe jest zastosowanie tego materiałów do stworzenia miłego i tętniącego życiem pomieszczenia? Otóż okazuje się, że zestawienie nowoczesnych surowców z ciepłymi dodatkami to bardzo udany przepis na nietuzinkowy projekt komfortowego wnętrza mieszkalnego nawet dla rodziny.

Przestrzeń kuchenna po francusku albo skandynawsku

Kuchnia i salon w stylu skandynawskim
Jeśli chcesz mieć oryginalną przestrzeń kuchenną, warto wybrać jeden z zagranicznych sposobów na aranżację. Doskonale w polskich warunkach sprawdzi się styl francuski jak i styl skandynawski. Takie kuchnie będą się przyjemnie odznaczać na tle tradycyjnych polskich wnętrz. Jakimi cechami odznaczają się oba wymienione style?

Jakie barwy dobrać do beżowej kuchni?

images
Beżowa aranżacja to częsty wybór. Dlaczego właśnie ten kolor jest tak popularny? Powodem jest na pewno uniwersalność koloru beżowego. Beż jest na tyle neutralny, ze trudno wskazać osobę, której taka kuchnia by nie przypadła do gusta. Być może beżowo-brązowe aranżacje nie są niezwykle kreatywne, jednak po prostu świetnie się sprawdzają. Pasują właściwie do każdego mieszkania.