Archiwum: aranżacje

aranżacje

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

aranżacja kuchni
Kuchnie w formie aneksu powiązanego z salonem to dziś niezwykle rozpowszechnione rozwiązanie w nowych mieszkaniach. Utarła się już opinia, iż to wyjście dla wnętrz o niedużym metrażu, jednak nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły również w planach dużych mieszkań, bo zdobyły sobie uznanie klientów, jako wyjście nowoczesne, a zarazem sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. W jaki sposób takie wnętrze wyposażyć, by było ładne jak też praktyczne jednocześnie?

Dlaczego urzeka nas prostota?

wnętrze białe
Proste formy. Naturalne tworzywa, kamień, drewno. A wszystko to w oryginalnym, niewymuszonym stylu. Pomimo że nie każdy jest fanem podobnego stylu , trudno odmówić mu uroku. Wyjątkowy styl skandynawski sprawdzi się tak w mieszkaniach w centrum miasta, jak też w domach położonych na obrzeżach miast. Nie ma tutaj narzuconych ograniczeń.

W jaki sposób zaaranżować pokoik dla niemowlaka?

Przepis na pokój dla malucha
Tworząc wyposażenie pokoiku dla dziecka albo też tworząc strefę dla dziecka w ramach innego pokoju, musisz dopasować odpowiednie meble, jak i akcesoria. Najważniejsze z nich to łóżeczko, jak i komoda i przewijak. Będą Ci one potrzebne mnóstwo razy, więc warto mieć na uwadze wykonanie tych elementów aranżacji. Ponadto warto mieć na uwadze, że sprzęty mogą się przydać także wtedy, gdy urodzi się następne dziecko.

W jaki sposób zaaranżować dom w stylu nowojorskim?

Sypialnia w stylu nowojorskim
Myślisz nad tym jak zaaranżować mieszkanie? Może chcesz zamieszkać w miejscu takim, jakie widać w znanych filmach z USA? Amerykańskie umeblowanie jest na wyciągnięciu ręki. Odpowiednie meble i surowce dostaniesz także w polskich salonach meblowych. Już niebawem Twój dom będzie prezentować się tak samo, jak mieszkania Twoich ulubionych postaci z filmu. Umożliwi to styl nowojorski. Jak zaaranżować mieszkanie na modłę nowojorską?