Archiwum: aranżacje

aranżacje

Które z fototapet są godne naszej uwagi?

Fototapety ścienne
Ciężko tak naprawdę pojąć rozumowanie takiego człowieka, który ciągle skarży się na podobno kiepskie zaaranżowane wnętrza własnego domu, a tak czy siak nic nie robi z tym fantem! Negowanie rzeczywistości jest OK, lecz wyłącznie wtedy, gdy potrafimy w odpowiedni sposób podejść do zmian.

Najfajniejszy zamysł na czarne ściany w mieszkaniu

Czarno-czerwone wnętrze
Architekci pomieszczeń z powodzeniem przywieźli do Polski pomysł na czarne ściany w mieszkaniu. Sama myślę nadpomalowaniem tak skrawka kuchennej ściany w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami wyglądają niezwykle ciekawie i wcale nie stanowią ponurych nor.

Sypialnia jak z marzeń

Pokój dziecka, fototapeta kosmos
Sypialnia jest niezwykle istotnym miejscem w naszym domu. To tam spędzamy ok. jedną trzecią swego życia. Zazwyczaj jest to wnętrze dostępne wyłącznie nam. Powinno posiadać swój klimat, taki który z jednej strony będzie pozwalał nam wyrazić nasze poczucie piękna, a zarazem zapewni nam komfort.

Niezwykłe meble shabby chick są urozmaiceniem ponadczasowym

shabby chic
Dziś wygrywa nie tylko minimalizm, bo każdy z nas może mieć inny gust, inne wymagania, całkowicie różnorodne wymogi odnośnie urządzania wnętrz. Projektanci współpracujący ze szczególnie cenionymi ekspertami dokładają więc mnogości starań do systematycznego odnajdowania nowych ofert.