Archiwum: tapety

tapety

Urządź się sam

images

Gdy kupujemy lub wznosimy nowy dom, dostajemy go w stanie surowym. To od własnej wyobraźni zależy, jaki damy mu charakter. W naszej gestii leży dobór tapet, dywanów, mebli, farby ściennej. Decydujemy, jaki charakter ma oddawać nasze lokum. A co z obrazami? Zamontować kominek w salonie? Tyle dylematów, tak dużo pytań. Przeglądać katalogi czy wyszukać np. kominki Wrocław?

Nowoczesna aranżacja mieszkań

ozdoba na ścianę
We współczesnej aranżacji wnętrza jednym z ważkich elementów jest styl ścian pomieszczenia. W wielu propozycjach ściany prezentują się dosyć ascetycznie, charakteryzuje je minimalizm. Nacisk położony jest na jeden, w najlepszym razie dwa odcienie.
Podobnie sprawa się ma z wyposażeniem wnętrz – już nie modne są wielkie, ciężkie sprzęty, przeładowane pokoje. Jednym słowem – w kreowaniu wnętrz obowiązuje wytyczna lekkości. Większa część ze składników ma powodować odczucie delikatnych, praktycznie nie zauważalnych.

Tapety wciąż modne

http://fixar.pl/
Ściana może wprawić nas w zachwyt, tak samo jak efektowny mebel, obraz i lampa, pod warunkiem, że ciekawie ją zaaranżujemy. Jednokolorowe ściany przestały być modne. A przecież możemy mieć na nich całą feerię barw. Wystarczy, że zabawę zaczniemy od określenia efektu na jakim na zależy i odszukania inspiracji.