Archiwum: tapety

tapety

Kilka przykładowych informacji na temat fototapet, gdzie można wykorzystać poszczególne wersje podkładów.

fototapety na ścianę
Jednym z najpopularniejszych sposobów obecnie na urządzenie ścian w domach i mieszkaniach są dziś fototapety. Są one dającą znacznie większe możliwości kontynuacją klasycznych tapet, których sporym minusem była znacznie ograniczona ilość motywów i kolorów. Takiego ograniczenia nie mają fototapety, bo na nich można wydrukować praktycznie wszystko, co się będzie chciało.

Urządź się sam

images

Kiedy kupujemy lub budujemy nowy dom, zastajemy go w stanie surowym. To od osobistej wyobraźni zależy, jaki określimy mu charakter. W naszej gestii leży dobór tapet, podłóg, mebli, farby ściennej. Określamy, jakie cechy ma mieć nasze lokum. A obrazy? Umieścić kominek w salonie? Tyle problemów, tak wiele pytań. Przeglądać katalogi czy wyszukać np. kominki Wrocław?

Nowoczesna aranżacja mieszkań

ozdoba na ścianę
W nowoczesnej aranżacji wnętrza jednym z najistotniejszych elementów jest styl ścian pomieszczeń. W wielu projektach ściany prezentują się dość ascetycznie, charakteryzuje je minimalizm. Akcent położony bywa na jeden, co najwyżej dwa kolory.
Podobnie sprawa się ma jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz – już nie popularne są wielkie, ciężkie sprzęty, przeciążone izby. Słowem – w komponowaniu wnętrz obowiązuje zalecenie lekkości. Większość elementów ma wywoływać odczucie delikatnych, praktycznie nie zauważalnych.