Archiwum: łazienki

łazienki

Zlewozmywaki Blanco – stylowe urządzenia do Twojej łazienki

łazienka
Projektując i urządzając łazienkę, należy tak rozplanować każde niezbędne detale, aby wnętrze było efektywne, harmonijne i proste do utrzymania w schludności. Polacy coraz to chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, które pozwalają na komfortowe i porządne zawieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom możemy również w stosunkowo łatwy sposób przeistoczyć wnętrze toalety. Można je instalować do każdego typu ściany.

Oświetlenie w łazience – praktyczne wskazówki

lampy w łazience
Marzy ci się elegancko zaaranżowana łazienka? Nie wystarczą ładne meble, przestronny prysznic i dekoracyjne płytki. Trzeba jeszcze mieć na uwadze oświetlenie łazienki, które jest bardzo istotną kwestią w tym pomieszczeniu. Czy orientujesz się, jak je rozplanować, by właściwie spełniało swoje zadanie?

Jak urządzić i wyposażyć łazienkę w domu?

łazienki, łązienka, armatura sanitarna
Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Przy remoncie łazienki warto wiedzieć o kilku dość istotnych sprawach, które kiedyś ułatwią nam korzystanie z tego pomieszczenia. Co ważne oprócz praktyczności zapewnimy sobie też odpowiednie walory estetyczne. Istotne jest kilka aspektów które zapewniają komfort użytkowania łazienki: funkcjonalne wyposażenie, dobór oświetlenia, przestrzenność pomieszczenia, odpowiednio dobrane kolory.

Zaplanowany schemat aranżacji wnętrz

Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu
Zaplanowany wzór łazienki, to podwalina stworzenia funkcjonalnego pomieszczenia. Projektując łazienkę winniśmy pamiętać co ma w sobie mieścić, oraz wyznaczyć kierunek wiodący. Jeżeli mamy niewielką łazienkę, nie upierajmy się na wstawienie wanny, tylko zastosujmy bardziej wydajny natrysk. Dziś na rynku jest sporo niezwykle ekskluzywnych kabin natryskowych. Sam prysznic nie jest jedynym składnikiem, jaki pozwoli zaprojektować łazienkę naszych marzeń.

Co zmieniłem, że moja mała córka jest bardzo uradowana?

przykładowa tapeta w łazience
Jednym z najważniejszych zadań rodziców jest zapewnienie swojemu dziecku radości. Oczywiście nadmierne rozpieszczanie pociechy nie jest lubiane przez psychologów – nie są bez racji, lecz tak czy siak dzieci muszą być szczęśliwe! I dlatego ostatnio wysłałem żonę i córkę do rodziców i przeprowadziłem porządny remont!