Archiwum: łazienki

łazienki

Zaaranżuj swoją niewielką łazienkę z elegancją! Użyj kilku prostych sztuczek by optycznie powiększyć jej metraż

wnętrze łazienki - przykład
Urządzenie łazienki nie jest misją łatwą. Należy włożyć trochę trudu w to aby nasza łazienka okazała się praktyczna i w tym samym czasie stylowa. Jeśli Twoja łazienka jest niewielka możesz spróbować wizualnie ją powiększyć przy użyciu paru prostych trików.

Co wskazane jest zamontować w wymarzonej łazience?

ciekawe wnętrze łazienki
W dniu dzisiejszym podtrzymanie własnej higieny bez wątpliwości jest zadaniem niesłychanie oczekiwanym przez znaczną część naszego społeczeństwa. To wymaganie jest bardzo zauważalne głównie w przestrzeniach publicznych, gdzie po wielokroć jesteśmy narażeni na działanie różnych bakterii. W tym miejscu mowa jak najbardziej o łazienkach, gdzie niestety nasz organizm wielokrotnie jest wystawiany na próbę.

Oświetlenie w łazience – praktyczne wskazówki

lampy w łazience
Marzy ci się elegancko urządzona łazienka? Nie wystarczą ładne meble, przestronny prysznic oraz dekoracyjna terakota. Należy jeszcze mieć na uwadze oświetlenie łazienki, jakie jest szczególnie ważną kwestią w tym pomieszczeniu. Czy orientujesz się, jak je rozmieścić, by odpowiednio pełniło swoją rolę?

Jak urządzić łazienkę?

images
Łazienka to dla wszystkich ważne pomieszczenie, które musi odznaczać się wyglądem i funkcjonalnością. To powoduje, że prawidłowy jej wystrój nierzadko to twardy orzech do zgryzienia. Niemało amatorów wystroju nie umie sobie poradzić z załapaniem równowagi pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Na szczęście obecnie na rynku wyposażenia wnętrz można zakupić wiele przyszykowanych zestawów, oferowanych przez poszczególne sklepy. Pełne zestawy sprzętów łazienkowych poznasz i ocenisz nie wychodząc z mieszkania.