Archiwum: fototapety

fototapety

Jak właściwie ożywić wnętrze? Jakie są najlepsze metody, żeby nasze wnętrze nabrało charakteru?

dimlab
Pragniesz unikalne zaaranżować swoje wnętrze, ale nie masz żadnego pomysłu? Nie interesują Cię jednocześnie przetestowane, ale niezbyt zachwycające idee? Jeśli tak, należy wybrać fototapetę. Fototapety to naprawdę mnóstwo zalet. Tego typu dekoracja optycznie zwiększy każdą przestrzeń, co ważne będzie zdobić ścianę, meble, zapędzi do pomieszczenia kolor i grafikę. Fototapeta to świetny pomysł na błyskawiczną i prawdziwie efektowną dekorację pokoju.

Najpopularniejsze fototapety

Karkonosze, rzeka
Jeszcze do niedawna najważniejszym trendem w urządzaniu mieszkań było między innymi malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Niekiedy stosowano kilka innych barw, pozornie do siebie niepasujących, by otrzymać zajmujący efekt. Obecnie jednakże do łask wracają tradycyjne tapety, a razem z nimi fototapety, jakie w przeszłości kojarzyły się przede wszystkim z mieszkaniami z czasów PRLu.

Domowe dodatki za małe pieniądze – sprawdź tutaj

obraz do kuchni
Z racji tego, iż remont to niemałe i kapitałochłonne przedsięwzięcie, staramy się na ogół znaleźć sposoby na odświeżenie domu za nieduże pieniądze. Wydawać by się mogło, że jest to bardzo ciężkie zadanie, ale realia pokazują, że jest inaczej. Jeśli nie jesteśmy jeszcze co do tego przekonani,