Archiwum: fototapety

fototapety

Które z fototapet są godne naszej uwagi?

Fototapety ścienne
Ciężko tak naprawdę pojąć rozumowanie takiego człowieka, który ciągle skarży się na podobno kiepskie zaaranżowane wnętrza własnego domu, a tak czy siak nic nie robi z tym fantem! Negowanie rzeczywistości jest OK, lecz wyłącznie wtedy, gdy potrafimy w odpowiedni sposób podejść do zmian.

Jakimi sposobami oryginalnie i ciekawie urządzić pokój dla dziecka, zalety fototapet przy dekorowaniu wnętrz.

kolorowa fototapeta dla dzieci
Narodziny dziecka to dla wielu rodzin okres bardzo dużych zmian w życiu, w tym także w organizacji swojego mieszkania. O ile przez pierwszy okres czasu maluch zapewne będzie spał z mamą i tatą, to bardzo szybko trzeba będzie pomyśleć o własnym pokoju dla niego, a jeżeli już rodzice taką decyzję podejmą, to trzeba go będzie odpowiednio wykończyć i umeblować.

Sypialnia jak z marzeń

Pokój dziecka, fototapeta kosmos
Sypialnia jest niezwykle istotnym miejscem w naszym domu. To tam spędzamy ok. jedną trzecią swego życia. Zazwyczaj jest to wnętrze dostępne wyłącznie nam. Powinno posiadać swój klimat, taki który z jednej strony będzie pozwalał nam wyrazić nasze poczucie piękna, a zarazem zapewni nam komfort.

Wyobraźnia dziecka to cud, jaki powinniśmy pielęgnować

images
Wyobraźnia dzieciaków to coś więcej niż zlepek dziwnych skojarzeń, bezsensowności i sporej dawki absurdu, to prawdziwa kopalnia kreatywnej wiedzy. Powinniśmy czerpać z takiego źródła jak najwięcej, gdyż zyskamy na tym więcej niż myślimy. Nasze już trochę zainfekowane codziennością głowy wymagają dawki tej życiodajnej siły. Potraktujmy ją jak dawkę tlenu w miejscu, gdzie o ten tlen naprawdę ciężko. Potraktujmy to również, jak dar w tym świecie, w którym jesteśmy skazani na codzienną walkę z rzeczywistością i trudnościami, z szarzyzną i beznadziejnością.