Archiwum: fototapety

fototapety

Domowe dodatki za małe pieniądze – sprawdź tutaj

obraz do kuchni
Z uwagi na to, że prace remontowe to duże i kapitałochłonne działanie, usiłujemy przeważnie odnaleźć sposoby na odświeżenie wnętrza za nieduże pieniądze. Wydawać by się mogło, iż jest to niesłychanie trudne zadanie, aczkolwiek rzeczywistość pokazuje, że jest inaczej. Jeśli nie mamy jeszcze co do tego przekonania,

Zastosowania nowoczesnych drukarskich technik w wykończeniu domów i mieszkań – fototapety i obrazy które się drukuje na płótnie

dekoracja wnętrza
Poszukując pomysłów i inspiracji na urządzenie swojego mieszkania wielu ludzi sięga po nietypowe nieraz rzeczy. Zaliczają się do nich na przykład fototapety, które razem z rozwojem druku cyfrowego przebojem wdarły się do naszych mieszkań i domów. Obecnie fototapety są bardzo popularne wśród osób szukających ciekawej inspiracji na urządzenie wnętrza.

Sypialnia jak z marzeń

Pokój dziecka, fototapeta kosmos
Sypialnia jest niezwykle ważnym pomieszczeniem naszym mieszkaniu. To tam spędzamy około jedną trzecią swojego życia. Zwykle jest to wnętrze dostępne tylko nam. Powinno mieć własny klimat, taki który z jednej strony pozwoli nam wyrazić nasz charakter, a zarazem zagwarantuje nam komfortowy wypoczynek.

Najpopularniejsze fototapety

Karkonosze, rzeka
Jeszcze jakiś czas temu popularnym trendem w urządzaniu mieszkań było przeważnie malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Niekiedy stosowano kilka innych barw, pozornie do siebie niepasujących, by otrzymać ciekawy efekt. Aktualnie jednakże do łask powracają klasyczne tapety, a wraz z nimi fototapety, które w przeszłości kojarzyły się z reguły z mieszkaniami z czasów PRLu.