Archiwum: ściany

ściany

Jak z dobrym skutkiem urządzać mieszkanie? Czy są jakieś wskazówki, które mogą być pomocne?

szafka łazienkowa
Urządzanie mieszkania niektórym kojarzy się bardzo negatywnie, z pełną znoju pracą, która nie daje takich plusów, jakie powinna. I niestety czasem tak jest, bo nie jest to rzeczywiście łatwe zadanie, jednak odpowiednie planowanie jest w stanie w tej kwestii zdziałać cuda. Przed aranżacją mieszkania więc dokładnie zastanowić się nad wszelkimi kwestiami, jakie będą miały wpływ na to, w jaki sposób będzie prezentować się nasze lokum. Dzięki temu łatwiej nam będzie zapanować nad tym procesem.

Jak za pomocą światła powiększyć mały salon

oświetlenie podłogi
Oświetlenie w pokoju dziennym jest jednym z ważnych elementów jego aranżacji – spełnia ono tak funkcję praktyczną, jak też ozdobną. Plastyczne własności światła umożliwiają także zmienić proporcje niedużego salonu. Aby wybrać stosowne lampy do salonu, musisz poznać parę zasad. Oświetlenie udoskonali ukształtowanie niewielkiego salonu i wprowadzi do niego sympatyczny klimat. Ilość, wzornictwo i rozlokowanie lamp do pokoju dziennego zależy przede wszystkim od jego wielkości a także wystroju.

Wystrój mieszkania XXI wieku

Twoja Galeria
Chyba każdy z nas ma w domu jakiś obraz albo plakat. Najczęściej w pokojach wieszamy reprodukcje prac najwybitniejszych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Popularne są również abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.

Zabudowy z tafli szklanej na pewno oddziałują na wygląd pomieszczenia

images
W obecnych czasach zabudowy szklane, są znacznie bardziej powszechne. Można to dostrzec w wielu biurach, czy także innych obiektach użytkowych, w których pomieszczeń jest sporo, a architekci chcą stworzyć coś bardzo dobrze wyglądającego. Rzecz jasna są to zabudowy, które posiadają określone proporcje i także wyprodukowane są z określonego szkła. Ich wytrzymałość na różnorodne elementy zewnętrzne powinna być podobna do tego, co zapewnia np. regips.