Archiwum: woda

woda

Zbliża się koniec lata, wyrobów moment, czyli jak zaopatrzyć swoją spiżarnie.

Przetwory warzywne
Każda gospodyni ma trudności w czym umieścić swoje konfitury. Bardzo ważne jest, aby wykonać to taką metodą, by każdy domownik mógł wszystko znaleźć, a w środku spiżarni panował ład. Coraz więcej gospodyń z roku na rok robią konfitury. Ważne jest, aby przetrwały one jak najdłużej, głównie po pasteryzacji.

W jaki sposób skutecznie dbać o przyrodę

prysznic
Ekologiczne ogrzewanie staje się niezbędnością. Nie wystarcza już dziś montaż specjalistycznych filtrów w wielkich zakładach przemysłowych. Przykładem mogą być tu miasta Śląska, gdzie w gospodarstwach domowych częstokroć opala się za pomocą węgla, co powoduje iż ciągle wzrasta zanieczyszczenie atmosfery.

Karafka kontra upał

Fontana - szklane karafki z pokrywką
Skoro upał atakuje z uporem, trzeba stawić mu czoła i nie dać się mu podporządkować. Trzeba się potężnie przeciw niemu uzbroić. Doskonałą bronią są karafki na soki, czy wodę – ale takie karafki, które mają odpowiednio dużą pojemność, by zasilić napój kostkami lodu. Ważna jest tu też konstrukcja karafki, która pozwoli na dorzucenie do wody lub soku odpowiedniej ilości mrożonych kostek, czy kuleczek.