Archiwum: naczynia

naczynia

Jaki zlewozmywak dobrać do swojej kuchni?

kuchnia
W nowoczesnej kuchni praca przy zlewozmywaku może być przyjemną czynnością. Wszystko zależy od tego, jaki typ zlewozmywaka wyselekcjonujemy a również w jaki sposób wykreujemy jego otoczenie. Wnętrze kuchenne bez niego nie istnieje, nie pobiły go zmywarki. Jednak mimo to nie stoi w miejscu i zdecydowanie pośpiesza za modą, nieobce są mu także nowinki techniczne i usprawnienia. Potrzebuje odpowiedniej oprawy, wówczas praca przy nim staje się przyjemnością.

Duże zalety garnków Żeliwnych

garnek żeliwny staub
Uświadomiony obywatel doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są dobrej jakości naczynia kuchenne.
Staub to niezwykle sławna marka, jaka produkuje wysokiej klasy naczynia jedynie we Francji.

Najbardziej solidne garnki spotkasz w gastronomii. Są niezniszczalne i niezawodne, nie do zdarcia. Pamiętaj, że zapewniają najwyższą jakość

naczynia
Nim zaczęto wytwarzać garnki gastronomiczne z prawdziwie szlachetnej stali nierdzewnej, używano innych materiałów. Przede wszystkim poszła ceramika, a w późniejszym czasie miedzi i aluminium. W jeszcze późniejszym okresie rozpoczęto wytwarzać naczynia z żeliwa. Aktualnie prawie na sto procent mamy najdoskonalsze możliwości, bo nikiel i chrom, z którego robi się garnki, bardzo dobrze przewodzą ciepło, co sprawia, że rozchodzi się ono we wszystkich kierunkach. Co więcej, tego typu garnki nie są podatne na korozję.