Archiwum: mieszkania

mieszkania

Chcesz, by wnętrza w Twoim mieszkaniu prezentowały się niesztampowo? Koniecznie zainwestuj w fototapety ścienne!

wnętrze mieszkania
Urządzasz mieszkanie? Rzecz jasna chciałbyś, by rezultat był jak najlepszy. Żeby wszystko do siebie pasowało, miało sens, ręce oraz nogi. By każdy, kto Ciebie odwiedzi, był przeświadczony o Twoim fantastycznym guście, wyjątkowym smaku. Nic dziwnego – przecież aranżacji mieszkania nie zmienia się raczej na co dzień. Najczęściej gdy już coś wybierzemy, czas na zmiany przychodzi dopiero za parę lat.

Oryginalny sposób na przytulne mieszkanie

krzesła
Relaks… przyszedł moment wakacji, wylegiwania się w słońcu, wymarzonego nicnierobienia. Przygotujmy się do tego czasu optymalnie. Pomoże nam w tym zakup zwisającego fotela, albo balkonowa aranżacja z hamakiem!

Aranżujesz dom? Zatroszcz się o odpowiedni klimat

odkurzacz
W dzisiejszych realiach, sklepy pękają w szwach. Posiadamy do dyspozycji bardzo dużo wszelkiego typu artykułów, praktycznie z każdej kategorii. To samo dotyczy akcesoriów do mieszkań. Sklepy z meblami wymyślają coraz to nowe kolekcje, jednak przeważnie wszystkie są do siebie podobne. Dlatego jeżeli chcesz, aby twoje lokum było wyjątkowe, utrzymane w niecodziennym klimacie, zatroszcz się o odpowiednie wyposażenie.

Najfajniejszy zamysł na czarne ściany w mieszkaniu

Czarno-czerwone wnętrze
Projektanci pomieszczeń z powodzeniem wprowadzili modę na czarne ściany w mieszkaniu. Sama zastanawiam się nadpomalowaniem tak skrawka kuchennej ściany w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami wyglądają bardzo oryginalnie i wcale nie stanowią ponurych nor.