Archiwum: mieszkania

mieszkania

Najfajniejszy zamysł na czarne ściany w mieszkaniu

Czarno-czerwone wnętrze
Architekci pomieszczeń z powodzeniem przywieźli do Polski pomysł na czarne ściany w mieszkaniu. Sama myślę nadpomalowaniem tak skrawka kuchennej ściany w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami wyglądają niezwykle ciekawie i wcale nie stanowią ponurych nor.

Jakie są najważniejsze cechy drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, czym się one różnią od siebie.

Drzwi wewnętrzne Gwinea
Jednym z ważniejszych elementów w naszych domach i mieszkaniach są drzwi. Przez dużą część osób traktowane są nieco po macoszemu, bo wybierane są pierwsze z brzegu, żeby się tylko zgadzał wymiar, a w praktyce mają one bardzo duże znaczenie funkcjonalne, ale również dekoracyjne. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów drzwi, różniących się przeznaczeniem i użytymi materiałami.

Jak teraz dobrze dekorować własny dom

klatki
Każdy kto chociaż raz kupował dekoracje na święta zapewne zdaje sobie sprawę, jak ciężko jest wybierać najładniejsze stroiki na choinkę bądź niezapomniane łańcuchy. Aranżacja wnętrz to obecnie niestety skomplikowana dziedzina wiedzy, do jakiej trzeba podejść z odpowiednim przygotowaniem. Bez niego bowiem prosto pogubić się w natłoku ofert i możliwości.