Archiwum: drewno

drewno

Wybieramy drzwi wewnętrznych

drzwi wewnętrzne
W przypadku drzwi wejściowych zasadniczą rolę pełni bezpieczeństwo. Stabilna konstrukcja, blokady przeciwwyważeniowe, dodatkowe zawiasy. To tylko nieliczne z zabezpieczeń, jakie posiadają drzwi wejściowe. Jeżeli zaś mówimy o drzwiach wewnętrznych, interesuje nas zwykle to czy będą wizualnie pasowały do wnętrza. A tutaj oferta jest ogromna.

Meble z sosny

Sosnowe gałązki
Meble sosnowe są popularne i stosunkowo niedrogie. Dobrze wykonane posłużą nam przez lata, zatem dobrze jest poświęcić im uwagę przy urządzaniu, albo przebudowywaniu mieszkania. Sosna nie jest ciężka, zatem nawet wielokrotne zmiany mieszkania nie będą problemem. W każdym sklepie meblowym znajdziemy spory wybór takich mebli, więc na pewno znajdziemy coś, co nam się spodoba i będzie odpowiednie do aranżacji wnętrza.

Kilka idei na umeblowanie przedpokoju

przedpokój
Korytarz jest wizytówką naszego domu. Kiedy tylko przejdziemy przez próg, to przede wszystkim na podstawie przedsionka możemy wywnioskować czy właściciel mieszkania ma dobry gust czy nie. Jest to tym samym jedno z najcięższych przestrzeni do aranżacji, ponieważ nie posiada okna i jest zwykle dość maleńkie.