Archiwum: Styczeń 2021

Szafy na wymiar Warszawa może nam zaproponować

kuchnia w mieszkaniu
Czy szafy na wymiar Warszawa może nam pokazać?

Mamy nietypowe pomieszczenie, które nie należy do szczególnie łatwych do aranżacji? A być może okazuje się być tak, że oferty które oglądamy w sklepach nie do końca nam się spodobały i chcemy stworzyć coś własnego?

Antresola – niezawodne rozwiązanie w każdym domu

mieszkanie w lofcie
Istnieje bardzo dużo ciekawych możliwości aranżacyjnych, za sprawą których twoje mieszkanie okaże się zdecydowanie bardziej oryginalne, a jednocześnie praktyczne. Zalicza się do nich m.in. antresola. Może być zastosowana zarówno w niewielkich, jak i większych mieszkaniach, jak również przestrzeniach mieszkalnych typu loft. Odpowiedni projekt antresoli może być sposobem na bardzo interesujące zaaranżowanie przestrzeni, jak również urządzenie przytulnej sypialni lub biblioteczki.

Co trzeba wiedzieć o oświetleniu ledowym?

żarówka
Oświetlenie led jest aktualnie tak chętnie wybierane, jak dotychczas bodajże nie było. Nade wszystko jest to powiązane z tym, że ludzie są świadomi, iż to spora oszczędność. Kolejno, zdają sobie także sprawę, że jeśli zdecydują się na ten typ oświetlenia to w należącym do nich mieszkaniu wszystko będzie wyglądać po prostu imponująco. Światło diodowe będzie nadawać się do każdego typu wnętrz, aczkolwiek najkorzystniej prezentuje się w tych modernistycznych.

Tła w aranżacji mieszkania

fototapeta - krajobraz
Fototapety w dzisiejszych czasach są niezwykle popularnym sposobem na zmianę aranżacji mieszkania, miejsca pracy czy sklepu.To trendy, ciekawa i trwała forma dekorowania ścian. Za sprawą zaawansowanej technologii druku można przyozdobić ścianę w dowolny sposób – poprzez wybór fototapety z dostępnych modeli albo zamawiając tapety ścienne ze zdjęcia dostarczonego przez klienta.