Archiwum: wnętrze

wnętrze

W jaki sposób udekorować nasz salon?

aranżacja wnętrz
Boże Narodzenie to okres, kiedy cała rodzinka spotyka, ażeby wspólnie przeżywać ów radosny, świąteczny czas. Odwiedziny najbliższych łączą się jednak z koniecznością zorganizowania im wygodnego noclegu. Jeśli nie mamy możliwości wydzielenia oddzielnego pokoju gościnnego, to pokój dzienny, oprócz funkcji wypoczynkowej, musi pełnić też gościnną funkcję. W jaki sposób zaaranżować pokój, jaki w dzień ma służyć jako pokój dzienny jak też jadalnia, nocą natomiast jako sypialnia dla gości, a na dodatek często łączy się z nim kuchnia otwarta?

Ściany w aranżowaniu pomieszczeń – które rozwiązania cieszą się współcześnie największą popularnością?

aranżacja pokoju dziecinnego
Każdy kto jest na etapie aranżowania własnego domu lub mieszkania, na pewno zastanawia się, jaki kolor ścian wybrać. Z kolei, dzisiaj coraz bardziej popularne są również interesujące rozwiązania, jak chociażby cegły na ścianach czy naklejanie specjalnych naklejek. Rzecz jasna, ciągle wielkim zainteresowaniem wyróżniają się wszelkiego rodzaju tapety.

Elegancja, unikatowość i prostota fototapety w aranżacji wnętrz.

fototapeta mapa
Poszukując inspiracji do wystroju naszego mieszkania często zasięgamy rad w internecie czy przeglądając różne pisma odnoszące się do aranżacji wnętrz. Idziemy również do specjalnych firm, które to od lat zajmują się aranżacji wnętrz. Nowy wystrój wnętrza to na oko proste zadanie, natomiast wymaga właściwego doradztwa. Malowanie ścian farbami wydaje się jednym z bardzo dobrych pomysłów. Natomiast dekoratorzy chcąc nadać kunsztu będą proponować innowacyjnych rozstrzygnięć.

Fototapety, czyli jaki podkład na ścianę wybrać do swojego domu?

fototapeta
Fototapeta może przedstawiać po prostu wszystko. Od abstrakcyjnych kolorów, przez pejzaże i największe zabytki świata po zdjęcia pamiątkowe w sepii i zamawiane docelowo grafiki i gify.
To ciekawy pomysł na zmianę obecnego układu przez jego ożywienie. Nie musi kojarzyć się wyłącznie z pokoikami dla małych dzieci, które wytapetowane są postaciami i lekkimi, wrażliwymi na receptory dzieci kolorami w jasnych odcieniach. Z drugiej strony taka właśnie jest specyfika fototapet pod nasze maleństwa; ich młoda psychika potrzebuje odczuwać bezpieczeństwo i bajkowość. Takie warunki mogą stworzyć przede wszystkim fototapety.