Archiwum: wzóry

wzóry

Kuchnia wykonana z myślą o nas

Pralka w kuchni
Branża meblarska obfituje w różne wzory mebli. Niskie, duże, wielokolorowe, ciemne, jasne – można by pomyśleć, że każdy odnajdzie wzór dla siebie. Niestety tak nie jest. Często potrzebne są meble o indywidualnych rozmiarach i ukształtowaniach. Co zrobić, kiedy nie uda się znaleźć wyśnionego wzoru w sklepach z meblami?

Najpopularniejsze fototapety

Karkonosze, rzeka
Jeszcze do niedawna najważniejszym trendem w urządzaniu mieszkań było między innymi malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Niekiedy stosowano kilka innych barw, pozornie do siebie niepasujących, by otrzymać zajmujący efekt. Obecnie jednakże do łask wracają tradycyjne tapety, a razem z nimi fototapety, jakie w przeszłości kojarzyły się przede wszystkim z mieszkaniami z czasów PRLu.

Naklejki na szyby pozwalają ozdobić każde miejsce

świąteczna naklejka na szybę
Jak błyskawicznie oraz niedrogo przyozdobić pomieszczenie?
Czy należymy do tych osób, które lubią mieć przystrojone wnętrze domu odpowiednio z panującym właśnie czasem? Na Wielkanoc staramy się mieć jajeczka i zajączki, na Boże Narodzenie dbamy o gwiazdory oraz choinki, lecz nawet w ciągu roku pragniemy, by zjawiało się u nas coś interesującego oraz niecodziennego?