Archiwum: wzóry

wzóry

Najpopularniejsze fototapety

Karkonosze, rzeka
Jeszcze jakiś czas temu najważniejszym trendem w dekorowaniu mieszkań było między innymi malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Często stosowano kilka różnych barw, pozornie do siebie niepasujących, by otrzymać interesujący efekt. Obecnie jednak do łask wracają zwyczajne tapety, a wraz z nimi fototapety, które w przeszłości kojarzyły się przede wszystkim z mieszkaniami z czasów PRLu.

Naklejki na szyby pozwalają ozdobić każde miejsce

świąteczna naklejka na szybę
Jak błyskawicznie oraz niedrogo przyozdobić pomieszczenie?
Czy należymy do tych osób, które lubią mieć przystrojone wnętrze domu odpowiednio z panującym właśnie czasem? Na Wielkanoc staramy się mieć jajeczka i zajączki, na Boże Narodzenie dbamy o gwiazdory oraz choinki, lecz nawet w ciągu roku pragniemy, by zjawiało się u nas coś interesującego oraz niecodziennego?

Wystrój mieszkania XXI wieku

Twoja Galeria
Chyba każdy z nas ma w domu jakiś obraz albo plakat. Najczęściej w pokojach wieszamy reprodukcje prac najwybitniejszych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Popularne są również abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.