Archiwum: sofa

sofa

Urządzanie salonu jest wyjątkowo ambitnym zadaniem, zarówno dla właścicieli supernowoczesnych domów, jak i mieszkańców starych budynków

meble w salonie
Nie każdy Polak może poszczycić się posiadaniem obszernego salonu z wyjściem na ślicznie zaprojektowany taras. Mieszkańcy wieżowców z czasów PRL-u mogą sobie tylko pomarzyć o takim pomieszczeniu, gdzie można zrelaksować się po całym dniu wytężonej pracy albo wieczorami oglądać interesujący film dokumentalny. Salon jest królestwem żony gospodarza i to ona przeważnie decyduje o jego wyglądzie. Tak mała, jak i ogromna powierzchnia salonu sprawia, że niejedna trzydziestolatka stoi przed wyjątkowo wielkim wyzwaniem.

W jaki sposób urządzić salon w stylu nowoczesnym?

przytulny salon
Współczesne wnętrza charakteryzuje prostota, ergonomiczność jak też estetyka. Sprzęty utrzymane w tymże kierunku odznaczają się minimalistyczną formą i ergonomicznością, która w dużym stopniu upraszcza codzienne użytkowanie. Częstokroć mają ciekawe a także geometryczne kształty, które świetnie komponują się z surowym wnętrzem bądź białymi ścianami.