Archiwum: ściana

ściana

Trendy szarości w domowych wnętrzach.Trendy kolorystyczne w aranżacji wnętrz na ten rok.

szary pokój
Na mieszkanie spoglądamy z sentymentem, jednak czasem konieczna jest choć niewielka odmiana wystroju, dzięki której zyska on znów świeży powiew. Z czasem wszak preferencje domowników się zmieniają i to, co przyciągało wzrok jeszcze rok temu, może stracić dawny czar.
Świat oraz nasze otoczenie przekształcają się w zawrotnym tempie. To stąd kolory w naszych mieszkaniach stanowią swoistą postać zapisu obecnych czasów – rzeczywistości, klimatów lub upodobań. Podpowiemy, jakie połączenia kolorystyczne będą trendy w 2016 roku.

Jak widocznie upiększyć nasze pomieszczenia?

aranżacja wnętrz
Nie od dziś wiadomo, że walory wizualne w przeróżnych miejscach są przez nas pożądane. Takie nastawienie jest przez nas realizowane zarówno w naszych mieszkaniach, w jakich staramy się za wszelką cenę przyozdobić dostępne powierzchnie, jak i w miejscach pełnienia przez nas obowiązków służbowych. Ubogacenie wizualne pomieszczeń jest zadaniem łatwym, o ile zastosujemy do tego stosowne środki. W praktyce okazuje się, że w wielu przypadkach nasze działania ograniczone są brakiem dostatecznej wiedzy na temat aranżacji pomieszczeń.

Typy farb, jakie trzeba znać. Czy farba pomoże nam odmienić klimat w mieszkaniu oraz wpływać na aranżację wnętrza?

mieszkanie
Dom można odmienić na wiele sposobów. Wszak przeróżnych pomysłów, sposobów aranżacji, innowacyjnych metod jest z roku na rok coraz więcej. Natomiast nie każdy wie ile można zdziałać używając jedynie farby. Ile oryginalnych pomysłów możemy przy jej użyciu zrealizować i jak dużo istnieje różnych jej typów służących do wielu celów. Które farby warto wypróbować w swoim domu?

Drukowanie zdjęć na materiale

fotopłótno
Często się zdarza, że po jakimś czasie znudzi nam się wystrój tradycyjny, pragniemy cokolwiek współczesnego. Teraźniejsze potencjały przynoszą właścicielowi mieszkania ogromne możliwości.