Archiwum: ściana

ściana

Drukowanie zdjęć na materiale

fotopłótno
Często się zdarza, że po jakimś czasie znudzi nam się wystrój standardowy, chcemy cokolwiek współczesnego. Obecne możliwości dają posiadaczowi mieszkania nieograniczone możliwości.

Trendy szarości w domowych wnętrzach.Trendy kolorystyczne w aranżacji wnętrz na ten rok.

szary pokój
Na mieszkanie patrzymy z sentymentem, jednak czasami niezbędna jest choć mała odmiana wystroju, dzięki której zyska on znów świeżość. Z czasem przecież upodobania lokatorów się przekształcają i to, co pociągało spojrzenie jeszcze rok temu, może utracić dawny wdzięk.
Świat oraz nasze otoczenie zmieniają się w obłędnym tempie. To stąd odcienie w naszych gniazdkach stanowią specyficzną formę zapisu dzisiejszych czasów – faktyczności, nastrojów lub upodobań. Piszemy, jakie zestawienia kolorystyczne będą trendy w 2016 roku.

Druk obrazów na płótnie

obraz
Rzeczywistość jest taka, że nie każdy z nas jest pasjonatem dzieł sztuki, a co za tym idzie nie wszyscy chodzą na aukcje i wydają duże pieniądze na działa sztuki znanych artystów. Jednak nie znaczy to wcale, że nie uwielbiamy ślicznych rzeczy, w tym pięknych obrazów. Możemy do wnętrz naszych mieszkań kupić obrazy na płótnie.

Typy farb, jakie trzeba znać. Czy farba pomoże nam odmienić klimat w mieszkaniu oraz wpływać na aranżację wnętrza?

mieszkanie
Dom możemy zmienić na wiele sposobów. Tak naprawdę różnych pomysłów, sposobów aranżacji, innowacyjnych metod jest z roku na rok wciąż więcej. Natomiast nie każdy wie ile jesteśmy w stanie zdziałać używając jedynie farby. Ile oryginalnych pomysłów możemy przy jej użyciu zrealizować i jak dużo jest różnych jej typów służących do wielu celów. Jakie farby warto wypróbować w swoim domu?