Archiwum: miejsce

miejsce

Estetyka i rola elementów wyposażenia wnętrz

wnętrze domu
Co mają w sobie designerskie sofy, lampy kryształowe i sanitariaty? Odpowiedź jest może nieco zaskakująca, lecz prosta – styl. Gustownie dobrany i należycie wyeksponowany detal potrafi zrobić naprawdę imponujące wrażenie. Pamiętać należy przede wszystkim o wygodzie i ergonomii stosowania wybieranych przez nas mebli i innych akcesoriów, ponieważ nierozsądna decyzja wyboru może powoduje mnóstwo niekomfortowych sytuacji. A jak wszyscy wiedzą, dobre samopoczucie we własnym domu jest podstawą zadowolenia z życia prywatnego.

Oryginalne pomysły z wykorzystaniem fototapet

egzotyczna plaża
Jesteś indywidualistą, któremu nie podoba się robienie tego co inni od niego chcą? Albo jesteś osobą z ogromną wyobraźnią i non stop masz jakieś pomysły? Ponadto masz duszę artystyczną, a w domu lub mieszkaniu posiadasz wiele wykonanych własnoręcznie przedmiotów, albo narysowanych przez siebie obrazów? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to ten artykuł jest o tobie oraz dla ciebie.
Motywem naszego artykułu będzie omówienie różnych aranżacji pokojów dziennych przy użyciu fototapet, ponadto w zależności od rodzaju twojej osobowości.