Archiwum: mebli

mebli

Sprawdzony producent mebli

Nie każdy wie, że historia mebli zaczęła się w neolicie czyli około 10 000 lat p.n.e. W tym okresie meble wytwarzano głównie z kamienia i drewna, ponieważ dopiero w kolejnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów sporo się zmieniło w przemyśle meblarskim i współczesne meble różnią się od tamtych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekstrawaganccy designerzy wracają często do korzeni, jednak zdecydowana większość z nas wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe produkcje.

Meble zrobione dla dzieci

Kolekcja mebli „Żółwik“
Praktycznie każde dziecko z pewnością chce mieć pokój, którego będą mu zazdrościli wszyscy rówieśnicy. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że czasami to, co wielce podoba się sześciolatkowi, niekoniecznie będzie się podobało nastolatkowi.

Łóżka – typy i opis

stoliki nocne
Łóżko jest elementem dobrze znanym wszystkim ludziom. Służy do spania oraz do odpoczynku. Właściwe łóżko musi spełniać dużo warunków, ale najbardziej istotnym z nich jest wygoda. Łóżko musi bowiem zapewniać jak najlepszy odpoczynek jego posiadaczowi, a komfort jest niezbędny do dobrego snu. Wygoda łóżka jest również w pewnym stopniu sprawą indywidualną.