Archiwum: mebli

mebli

Meble zrobione dla dzieci

Kolekcja mebli „Żółwik“
Niemal każde dziecko na pewno pragnie mieć pokój, którego będą mu zazdrościli wszyscy rówieśnicy. Warto jednakże zdać sobie sprawę z tego, że niejednokrotnie to, co nader podoba się ośmiolatkowi, niekoniecznie będzie się podobało nastolatkowi.

Sprawdzony producent mebli

Niewiele osób wie, że historia mebli zaczyna się w neolicie czyli około 10 000 lat przed naszą erą. W tym okresie meble były wytwarzane głównie z kamienia i drewna, ponieważ dopiero w kolejnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od zamierzchłych czasów jednak sporo się zmieniło w przemyśle meblarskim i teraźniejsze meble różnią się od tamtych przede wszystkim wygodą korzystania z nich. Bardziej ekstrawaganccy designerzy wracają często do korzeni, jednak zdecydowana większość ludzi wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe produkcje.

Główny punkt wnętrza

Aranżacja salonu
Wszystkie pomieszczenia są inne i potrzebują innego podejścia. Są mimo tego także ogólne zasady, które da się wykorzystywać za każdym razem, gdy aranżujemy wnętrze. Jedna z takich zasad mówi, żeby każdorazowo wyraźnie określić najważniejszy element w pokoju, dotyczy to zwłaszcza pokoju gościnnego.

Szukasz kanapy do swego nowego salonu? Zobacz, jakie są nasze propozycje!

Fototapety miasto
Narożnik czy kanapa to z pewnością jeden z najważniejszych mebli, które znajdują się w Twym salonie. Jeżeli się właśnie urządzasz albo chcesz po prostu coś zmienić w swoim mieszkaniu, wtedy powinieneś zwrócić szczególną uwagę głównie na narożnik – powinien być to mebel nie tylko ładny, który dobrze wpasowuje się w wystrój, lecz również – a może przede wszystkim – wygodny.