Archiwum: kuchnie

kuchnie

Zlewozmywaki Blanco – stylowe urządzenia do Twojej łazienki

łazienka
Projektując i urządzając łazienkę, należy tak rozplanować każde niezbędne składniki, by wnętrze było efektywne, klarowne i proste do utrzymania w czystości. Polacy coraz chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, jakie pozwalają na praktyczne i estetyczne powieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom zdołamy również w względnie bezproblemowy sposób odmienić wnętrze łazienki. Jest możliwość je instalować do wszelkiego typu ściany.

Przestrzeń kuchenna po francusku albo skandynawsku

Kuchnia i salon w stylu skandynawskim
Jeśli chcesz mieć oryginalną przestrzeń kuchenną, warto wybrać jeden z zagranicznych sposobów na aranżację. Doskonale w polskich warunkach sprawdzi się styl francuski jak i styl skandynawski. Takie kuchnie będą się przyjemnie odznaczać na tle tradycyjnych polskich wnętrz. Jakimi cechami odznaczają się oba wymienione style?

Jakie barwy dobrać do beżowej kuchni?

images
Beżowa aranżacja to częsty wybór. Dlaczego właśnie ten kolor jest tak popularny? Powodem jest na pewno uniwersalność koloru beżowego. Beż jest na tyle neutralny, ze trudno wskazać osobę, której taka kuchnia by nie przypadła do gusta. Być może beżowo-brązowe aranżacje nie są niezwykle kreatywne, jednak po prostu świetnie się sprawdzają. Pasują właściwie do każdego mieszkania.