Archiwum: kuchnie

kuchnie

Jak zaaranżować aneks kuchenny w stylu prowansalskim?

Kuchnia wyposażona urządzeniami marki Franke
Gdy aranżujesz przestrzeń kuchenną, warto postawić na jeden z bardziej interesujących stylów kompozycji. Jednym z najbardziej interesujących jest styl prowansalski. Jakimi cechami się odznacza? Przede wszystkim w cenie jest tu delikatność. To styl, który na pierwszy rzut oka prezentuje się jako trochę mało wyraźny, jednak potrzebna jest tylko chwila gotowania w kuchni tego rodzaju, by zauważyć zalety tego rodzaju aranżacji. Kuchnia prowansalska doprowadzi do tego, ze poczujesz spokój oraz relaks. A do tego nawet pogrążasz się w marzeniach.

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

aranżacja kuchni
Kuchnie w formie aneksu powiązanego z salonem to dziś niezwykle rozpowszechnione rozwiązanie w nowych mieszkaniach. Utarła się już opinia, iż to wyjście dla wnętrz o niedużym metrażu, jednak nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły również w planach dużych mieszkań, bo zdobyły sobie uznanie klientów, jako wyjście nowoczesne, a zarazem sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. W jaki sposób takie wnętrze wyposażyć, by było ładne jak też praktyczne jednocześnie?

Jakie barwy dobrać do beżowej kuchni?

images
Beżowa kuchnia to częsty wybór. Z jakiego powodu właśnie tego rodzaju barwy są tak popularne? Odpowiedzią jest m.in. uniwersalność koloru beżowego. Beż jest na tyle neutralny, ze trudno wskazać osobę, której tak urządzona kuchnia by nie przypadła do gusta. Być może beżowe wnętrza nie są niezwykle oryginalne, ale zwyczajnie świetnie wyglądają. Dopasowują się właściwie do dowolnego mieszkania.