Archiwum: kształt

kształt

Niebanalne dekoracje

kuchnia - wizja
Dawniej ludzie byli szczęśliwi, bo mogli korzystać z żaluzji. Jeśli mieli karnisze to najzwyklejsze. Oczywiście dobór firan bywał czasochłonny, ale większość osób i tak stawiała na bezpieczną biel. Czasem niektórzy, Ci, którzy mieli podwójne karnisze wybierali również jakieś ciekawe zasłony.

Co może dla nas wykonać projektant wnętrz?

umywalka
Projektant wnętrz trudni się urządzaniem wnętrz. Częstokroć zastanawiamy się, czy powinniśmy skorzystać z rad architekta pomieszczeń? Ile kosztuje projekt pomieszczeń?
Miej na uwadze, że projektant mieszkań może z apartamentem uczynić praktycznie wszystko, plany wnętrz uwzględniają roboty od wyburzenia ścian, przez zaprojektowanie mebli na indywidualne zamówienie, do wyboru odcieni i tkanin.

Designerskie i nowoczesne umeblowanie do salonu

nowoczesne mieszkanie
Salon urządzony w stylu dzisiejszym prezentuje się oryginalnie, twórczo i niebanalnie, wobec tego nic dziwnego, że multum ludzi wprost uwielbia nowomodne aranżacje. Współcześnie na rynku bez kłopotu znajdziemy nowoczesne meble do salonu i intrygujące i kreacyjne dodatki, jakie zezwolą nam na urządzenie salonu w stylu nowomodnym.