Archiwum: kolory

kolory

Co zrobić, aby zaprojektować stylowo nowoczesną jadalnię

aranżacja jadalni
Modernistyczna jadalnia to marzenie wielu osób aranżujących mieszkanie. Co jednak znaczy nowoczesność w tym wypadku? W jaki sposób stworzyć modernistyczną jadalnię? W pierwszej kolejności pamiętaj, że, tego rodzaju przestrzeń jadalniana jest najczęściej połączona z innym wnętrzem i nie musi to oznaczać kuchni. Pomieszczenie jadalniane może być częścią salonu lub być rodzajem pomieszczenia przejściowego pomiędzy kuchnią i salonem.

Kontrast albo podobna tonacja

Sypialnia w jasnych barwach
Kiedy komponujemy wystrój wnętrza, prędzej czy później przychodzi taki moment, aby pomyśleć o kolorach. Znaczenie ma nie tylko wybór takich czy innych barw, lecz również odpowiedź na pytanie o to, czy współgrają one pomiędzy sobą. Możemy wybrać dużą liczbę zupełnie różnych kolorów lub postawić na kolory zbliżone. Jakie rozwiązanie jest trafniejsze?

Co zrobić, by właściwie wyposażyć kawalerkę?

Kolekcja mebli „Blue Lagoon“
Kawalerka to trudne wnętrze do zaaranżowania. Powodem jest głównie niewielki metraż. Małe wnętrza zawsze stanowią wyzwanie. Z jednej strony osoba aranżująca wnętrze musi zadbać o dużą funkcjonalność, a z drugiej zadbać o względy wizualne. Gdy jest mało przestrzeni niełatwo zmieścić interesujące dekoracje czy dobrze dopasowane szafki i stoły, które jednocześnie nie pozbawią kawalerki funkcjonalności.