Archiwum: kolory

kolory

Przeznaczenie towarów tapicerskich

skóra
Materiały obiciowe powinny cechować się przede wszystkim znaczącą trwałością, oraz odpornością na ścieranie podczas eksploatacji.
Szeroka gama tkanin obiciowych dostępnych jest w paru grupach, od grupy I do grupy V.

Co zrobić, by właściwie wyposażyć kawalerkę?

Kolekcja mebli „Blue Lagoon“
Mieszkanie w kawalerce to niełatwe pomieszczenie do urządzania. Przyczyną jest przede wszystkim niewielki rozmiar. Małe wnętrza za każdym razem stanowią wyzwanie. Po pierwsze architekt aranżujący pomieszczenie powinien zadbać o odpowiednią funkcjonalność, a jednocześnie zadbać o względy wizualne. Kiedy brakuje przestrzeni trudno zmieścić ciekawe ozdoby czy dobrze komponujące się szafki i stoły, które nie zmniejszą funkcjonalności mieszkania.

Fototapeta będzie idealną ozdobą twojej kuchni, wybierz zdjęcie idealne dla swojego wnętrza

fototapeta do kuchni
Aranżując kuchnię, staje się przed poważnym dylematem powiązanym z wyborem odpowiedniego pokrycia ścian. W chwili, gdy znudziły nam się już farby oraz kafelki, można uwzględnić w planach gustowne fototapety. Rozwiązanie to ponownie robi się bardzo modne i coraz częściej jest stosowane w nowoczesnych kuchniach.

Co zrobić, aby zaprojektować stylowo nowoczesną jadalnię

aranżacja jadalni
Nowoczesna jadalnia to marzenie wielu osób aranżujących mieszkanie. Co jednak znaczy modernizm w tym wypadku? Jak stworzyć nowoczesną jadalnię? Po pierwsze, tego rodzaju przestrzeń jadalniana jest bardzo często połączona z innym pomieszczeniem i nie musi to oznaczać kuchni. Jadalnia może stanowić aneks do salonu albo też stanowić otwarte pomieszczenie przejściowe pomiędzy kuchnią i salonem.