Archiwum: fotele

fotele

Dbajmy o swój kręgosłup

Mogłoby się wydawać, iż nie ma większego znaczenia to na jakich fotelach lub krzesłach siedzimy. I rzeczywiście nie ma pod warunkiem, iż przysiadamy na nich jedynie na moment, jednak jeżeli spędzamy na nich sporą część dnia, to musimy bliżej im się przyjrzeć. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ to jaki jest fotel, ma bardzo ogromny wpływ na to w jaki sposób siedzimy, w jaki sposób utrzymujemy kręgosłup, a co się z tym wiąże, również niesamowicie istotne jest tutaj to, czy nie przyczynimy się do ukazywania się różnorodnych schorzeń.

Salon to zdecydowanie wizytówka każdego domku

Salon jest sercem i wizytówką każdego mieszkania. To dokładnie w nim najczęściej wypoczywamy, oglądamy telewizję, spędzamy czas z familią i z przyjaciółmi. Każdy z nas chciałby, ażeby nasz salon był komfortowy, funkcjonalny, a zarazem elegancko wyekwipowany.

Fotele do biura – czyli, jak nie zniszczyć samemu sobie zdrówko siedząc w roboty na niewygodnym siedzisku

fotele biurowe
Wbrew pozorom wybranie idealnego krzesełka nie jest prostą sprawką, w szczególności, kiedy musimy wybrać fotelik pod robotę przy biureczku. Jakiego typu krzesełka są do tej rzeczy najwspanialsze? Jakimi rzeczami powinno się się nakierowywać przy ich wybieraniu, aby nie zniszczyć sobie samemu zdróweczka? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego – świeżutko napisanego – felietoniku!