Archiwum: Wrzesień 2020

Dekoracja malutkiego mieszkanka

ładnie urządzone mieszkanie
Cztery kąty, dla każdego z nas to taka intymna oaza spokoju. Z tego też powodu musimy zadbać o jego wygląd. Z całą pewnością olbrzymie znaczenie ma w tymże wypadku każda rzecz, jaka w naszych mieszkaniach się znajduje. Zwróćmy więc uwagę przy dokonywaniu zakupów, czy aby na pewno słusznie wybieramy dane przedmioty, czy aby na pewno powinny się one znaleźć w naszym mieszkanku, czy są nam nie tyle, co niezbędne, ale czy w ogóle konweniują do wystroju wnętrza. Czy nieduże mieszkanie może być zarazem ładne, przestronne i praktyczne?

W jaki sposób zmienić wolne miejsce pod schodami w domu

Schody
Masz niewielki domek z poddaszem na którym zrobiłaś pokoje mieszkalne? Pewnie w ten sposób masz całkiem spory kawałek ciężkiej do zagospodarowania przestrzeni. Zalecamy w niej zrobić szafę pod schodami. pierwszą taką mam w pamięci jeszcze z dzieciństwa – posiadali ją moi dziadkowie.

Delikatne barwy do waszego domu

kolory we wnętrzu
Gdy marzysz, aby posiadać jasne wnętrze wypełnione promieniami słońca koniecznie zrób ściany w odcieniu écru. Kremowy, czy jak ktoś woli, śmietankowy kolor ścian rozjaśni wnętrze, dodatkowo sprawiając, że będzie milsze.