Archiwum: technologia

technologia

Smart dom na miarę XXI wieku

oświetlenie

Żyjemy w epoce, w której technologia odciska coraz większe piętno na naszą codzienność. Jest obecna w prawie każdym aspekcie naszych aktywności. Dzięki technologii możemy komunikować się w bardzo łatwy sposób, używać wyjątkowo rozbudowanych systemów rozrywki oraz wykonywać zaplanowaną aktywność w wysoko produktywny sposób.

Doskonałej jakości żarówki LED mr11 – doskonałe do oświetlenia ulicznego nawet w trudnych warunkach

halogen led
Firmy oświetleniowe oferują rozmaite żarówki LED przeznaczone do wielu typów lamp oświetleniowych. Przykładowo do oświetlenia ulicznego naturalnie doskonałe okażą się żarówki led mr 11. Oświetlenie LED znakomicie nadaje się do lamp ulicznych, gdyż jest niezmiernie efektywne i jasne, żarówki te idealnie nadają się do oświetlania parkingów, ulic, skrzyżowań czy też autostrad z wysokiej odległości, wobec tego perfekcyjnie sprawdzają się również na osiedlach, w parkach, w centrum miasta, ponadto żarówki led mr11 nadają się do lamp ulicznych znajdujących się również w ogrodach czy na ulicach wielopasmowych.

Czy uliczna instalacja oświetleniowa LED to rozwiązanie lepsze niż dotychczasowe rozwiązania?

żarówki
Szukanie oszczędności to ważna kwestia, która spada na barki władz samorządowych w każdym mieście oraz w gminach. Najczęściej stosowanym sposobem jest oświetlanie ulic jedynie przez parę godzin wieczornych i porannych, żeby przyoszczędzić koszty związane z poborem energii elektrycznej. Nieliczne gminy udowadniają, że jest lepszy sposób. Dzięki dobrze zaplanowanej inwestycji w oświetlenie uliczne LED można rozjaśniać wszystkie ulice przez całą noc, przy jednoczesnym spadku wydatków co najmniej o połowę.

Balustrady szklane – najlepszy wybór

szkło w praktyce
O szklanych domach już dane nam było czytać prawie wiek temu, więc poznaliśmy ich symbolikę lepszego świata. Jednak gdyby tak marzenie przeistoczyć w rzeczywistość? I zdecydować się na szklane schody?