Archiwum: Sufit

Sufit

Kilka idei na umeblowanie przedpokoju

przedpokój
Korytarz jest wizytówką naszego mieszkania. Gdy tylko przejdziemy przez próg, to przede wszystkim na podstawie korytarza mamy możliwość stwierdzić czy właściciel mieszkania ma dobry gust czy nie. Jest to jednocześnie jedno z najtrudniejszych pomieszczeń do urządzenia, gdyż nie ma okien i jest zazwyczaj dość niewielkie.

Oświetlenie w łazience – praktyczne wskazówki

lampy w łazience
Marzy ci się elegancko urządzona łazienka? Nie wystarczą ładne meble, przestronny prysznic oraz dekoracyjna terakota. Należy jeszcze mieć na uwadze oświetlenie łazienki, jakie jest szczególnie ważną kwestią w tym pomieszczeniu. Czy orientujesz się, jak je rozmieścić, by odpowiednio pełniło swoją rolę?

Taktyki na modny wystrój wnętrza. Spraw aby twoje pomieszczenie nabrało ciepłej atmosfery.

lampka
Kupujesz świetne, wyśnione wnętrze, ale to nie dużo, bo przed nami problem. Urządzanie, albo po prostu zmiana mieszkania to nie lada wyzwanie. Zawsze pragniemy to uczynić tak, żeby było praktycznie, ładnie i nowocześnie. No to do dzieła! Lampa, taka naturalna rzecz, a może tak wiele zdziałać. Dlatego znajdując w dzisiejszych czasach nowoczesne oświetlenie rozplanowujmy, aby nie przesadzić z ilością oraz rodzajem lamp.