Archiwum: Sufit

Sufit

Oryginalny sposób na przytulne mieszkanie

krzesła
Relaks… nadszedł moment wypoczynku, opalania się w słońcu, wymarzonego wolnego. Przygotujmy się do tego czasu w pełni profesjonalnie. Pomocny będzie w tym kupienie zwisającego fotela, albo balkonowa aranżacja z hamakiem!

Kilka idei na umeblowanie przedpokoju

przedpokój
Korytarz jest wizytówką naszego domu. Gdy tylko przekroczymy jego próg, to właśnie na podstawie przedpokoju mamy możliwość określić czy jego właściciel ma dobry gust czy nie. Stanowi to jednocześnie jedno z najcięższych pomieszczeń do aranżacji, gdyż nie posiada okien i jest zwykle dość maleńkie.

Oświetlenie w łazience – praktyczne wskazówki

lampy w łazience
Marzy ci się elegancko urządzona łazienka? Nie wystarczą ładne meble, przestronny prysznic oraz dekoracyjna terakota. Należy jeszcze mieć na uwadze oświetlenie łazienki, jakie jest szczególnie ważną kwestią w tym pomieszczeniu. Czy orientujesz się, jak je rozmieścić, by odpowiednio pełniło swoją rolę?

Taktyki na modny wystrój wnętrza. Spraw aby twoje pomieszczenie nabrało ciepłej atmosfery.

lampka
Kupujesz świetne, wyśnione wnętrze, ale to nie dużo, bo przed nami problem. Urządzanie, albo po prostu zmiana mieszkania to nie lada wyzwanie. Zawsze pragniemy to uczynić tak, żeby było praktycznie, ładnie i nowocześnie. No to do dzieła! Lampa, taka naturalna rzecz, a może tak wiele zdziałać. Dlatego znajdując w dzisiejszych czasach nowoczesne oświetlenie rozplanowujmy, aby nie przesadzić z ilością oraz rodzajem lamp.