Archiwum: Sufit

Sufit

Kilka idei na umeblowanie przedpokoju

przedpokój
Korytarz jest wizytówką naszego domu. Kiedy tylko przejdziemy przez próg, to przede wszystkim na podstawie przedsionka możemy wywnioskować czy właściciel mieszkania ma dobry gust czy nie. Jest to tym samym jedno z najcięższych przestrzeni do aranżacji, ponieważ nie posiada okna i jest zwykle dość maleńkie.

Oryginalny sposób na przytulne mieszkanie

krzesła
Relaks… przyszedł moment wakacji, wylegiwania się w słońcu, wymarzonego nicnierobienia. Przygotujmy się do tego czasu optymalnie. Pomoże nam w tym zakup zwisającego fotela, albo balkonowa aranżacja z hamakiem!

Oświetlenie w łazience – praktyczne wskazówki

lampy w łazience
Marzy ci się elegancko zaaranżowana łazienka? Nie wystarczą ładne meble, przestronny prysznic i dekoracyjne płytki. Trzeba jeszcze mieć na uwadze oświetlenie łazienki, które jest bardzo istotną kwestią w tym pomieszczeniu. Czy orientujesz się, jak je rozplanować, by właściwie spełniało swoje zadanie?

Taktyki na modny wystrój wnętrza. Spraw aby twoje pomieszczenie nabrało ciepłej atmosfery.

lampka
Kupujesz świetne, wyśnione wnętrze, ale to nie dużo, bo przed nami problem. Urządzanie, albo po prostu zmiana mieszkania to nie lada wyzwanie. Zawsze pragniemy to uczynić tak, żeby było praktycznie, ładnie i nowocześnie. No to do dzieła! Lampa, taka naturalna rzecz, a może tak wiele zdziałać. Dlatego znajdując w dzisiejszych czasach nowoczesne oświetlenie rozplanowujmy, aby nie przesadzić z ilością oraz rodzajem lamp.