Archiwum: remont

remont

Dlaczego nie ma sensu samemu sprzątać po remoncie?

sprzątanie
Aktualnie na świadczenie usług sprzątających jest całkiem spore zapotrzebowanie. Szczególnie w okresie remontowym, przedsiębiorstwa sprzątające mogą wiele zarobić. Przede wszystkim dzięki standardowym klientom, którzy wybierają kompleksowy serwis. Każdy, kto doświadczył remontu, wie, że sprzątanie resztek po zaprawach, gładziach, jak również wszelkiego kurzu to prawdziwy koszmar. Jak wiadomo można uniknąć tego typu sytuacji i zatrudnić godną polecenia firmę sprzątającą. Wówczas możemy łatwo zapomnieć o brudnych farbą podłogach i zakurzonych ścianach.

Jak urządzić łazienkę tanio lecz z polotem?

łazienka
Wielu z nas chce, żeby jego mieszkanie było jak najbardziej wygodne i przytulne. Aranżujemy je odpowiednio, troszcząc się o to, aby każdy szczegół do siebie pasował. Tracimy pełno pieniędzy na remont, kafelki, parkiety. Kolejnym elementem jest odpowiednie umeblowanie. Tak jak pokoje czy sypialnia nie stanowią większego kłopotu, to co zrobić z łazienką?

Którą kabinę półokrągłą zakupić do łazienki?

kabiny półokrągłe
Wybór kabiny prysznicowej spełniającej potrzeby domowników, dopasowanej do łazienki i do tego pięknie wyglądającej nie jest wcale prosty. Dlatego też zanim kupimy konkretny model musimy zastanowić się nad kilkoma kwestami, które ułatwią nam wybór właściwej kabiny.