Archiwum: minimalizm

minimalizm

W jaki sposób zaaranżować dom w stylu nowojorskim?

Sypialnia w stylu nowojorskim
Myślisz nad tym jak zaaranżować mieszkanie? Może chcesz zamieszkać w miejscu takim, jakie widać w znanych filmach z USA? Amerykańskie umeblowanie jest na wyciągnięciu ręki. Odpowiednie meble i surowce dostaniesz także w polskich salonach meblowych. Już niebawem Twój dom będzie prezentować się tak samo, jak mieszkania Twoich ulubionych postaci z filmu. Umożliwi to styl nowojorski. Jak zaaranżować mieszkanie na modłę nowojorską?

Jak urządzić łazienkę?

images
Łazienka to dla wszystkich ważne pomieszczenie, które musi odznaczać się wyglądem i funkcjonalnością. To powoduje, że prawidłowy jej wystrój nierzadko to twardy orzech do zgryzienia. Niemało amatorów wystroju nie umie sobie poradzić z załapaniem równowagi pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Na szczęście obecnie na rynku wyposażenia wnętrz można zakupić wiele przyszykowanych zestawów, oferowanych przez poszczególne sklepy. Pełne zestawy sprzętów łazienkowych poznasz i ocenisz nie wychodząc z mieszkania.

Jak zaaranżować nowocześnie pokój sypialny i pokój dla dziecka?

podwójne łóżko z czarno-białą pościelą
Jednym z najchętniej wybieranych stylów do wykańczania i dekorowania mieszkań jest styl nowoczesny. Co znamienne, w każdym czasie ta nowoczesność jest definiowana w inny sposób i przewiduje odmienne elementy. To, co było nowoczesne dwadzieścia lat temu, obecnie nie ma z tym stylem nic wspólnego. Wynika to z bardzo dynamicznego rozwoju różnorodnych technologii, a także z gwałtownymi zmianami panujących trendów, także jeśli chodzi o urządzanie i dekorowanie pomieszczeń.