Archiwum: minimalizm

minimalizm

W jaki sposób zaaranżować dom w stylu nowojorskim?

Sypialnia w stylu nowojorskim
Myślisz nad tym jak zaaranżować lokum? Być może pragniesz zamieszkać w miejscu takim, jakie można oglądać w znanych amerykańskich serialach? Amerykańskie umeblowanie jest na wyciągnięciu ręki. Odpowiednie meble i materiały dostaniesz również w polskich salonach meblowych. Już niebawem Twój dom może prezentować się tak samo, jak domy Twoich ukochanych bohaterów z filmu. Umożliwi to styl nowojorski. Jak zaaranżować lokum na modłę nowojorską?

Jak zaaranżować nowocześnie pokój sypialny i pokój dla dziecka?

podwójne łóżko z czarno-białą pościelą
Jednym z najczęściej wybieranych stylów do wykańczania i urządzania mieszkań jest styl nowoczesny. Co ciekawe, w każdym czasie owa nowoczesność jest pojmowana w inny sposób i zawiera inne elementy. To, co było nowoczesne dwie dekady temu, obecnie nie ma z tym stylem nic wspólnego. Wypływa to z bardzo szybkiego rozwoju różnorodnych technologii, a także z dynamicznymi zmianami obowiązujących mód, również jeśli chodzi o urządzanie i dekorowanie pomieszczeń.

Jak urządzić łazienkę?

images
Łazienka to bardzo istotne miejsce, które musi cechować się wyglądem i funkcjonalnością. Niestety, prawidłowy jej wystrój zwykle sprawia trudność. Sporo ludzi nie umie sobie poradzić z załapaniem równowagi pomiędzy funkcjonalnością a wyglądem. Na szczęście obecnie na rynku wyposażenia wnętrz dostajemy do dyspozycji mnóstwo gotowych rozwiązań, proponowanych przez poszczególne sklepy. Całe zestawy elementów łazienkowych możemy obejrzeć nie wychodząc z domu.