Archiwum: lustra

lustra

Miniremont – mała zmiana, wielki efekt!

images
wakacje to doskonały czas, żeby przeprowadzić w domu remont. Jest ciepło, zatem świeżo malowane ściany wysychają szybciej. Dni trwają dłużej, zatem ekipa remontowa ma możliwość dłużej pracować przy świetle słonecznym. Także humor zazwyczaj mamy lepszy latem, więc chętniej dokonujemy zmian wkoło siebie.

Niepowtarzalnie pomieszczenia zaaranżowane w stylu tradycyjnym

retro
To jak zaaranżujemy nasze wnętrza zależy oczywiście od stylu aranżacji pomieszczeń który wybierzemy. Aktualnie można wybierać wśród wielu stylów: glamour, nowoczesny, klasyczny i tak dalej. Jednak do łask wraca również dekorowanie wnętrz polegające na odwołaniach do przeszłości – a więc styl retro. Na czym on polega?

Lustra oraz parawany w interesującej, oryginalnej aranżacji wnętrz

małe lustra
Myśląc o tym jak ciekawie i kreacyjnie zaplanować wnętrze mieszkania bądź też domu pewno przychodzi nam do głowy multum projektów. Atrakcyjnym dodatkiem do wnętrz są lustra, które znakomicie będą prezentować się w każdym pomieszczeniu – rzecz jasna w łazience, przedpokoju też w sypialni. Niemało osób ma sypialnię połączoną z garderobą, w takim wypadku lustro bez wątpliwości będzie tam elementem niezbędnym.