Archiwum: lustra

lustra

Lustra oraz parawany w interesującej, oryginalnej aranżacji wnętrz

małe lustra
Myśląc o tym jak ciekawie i oryginalnie zaprojektować wnętrze mieszkania albo też domu zapewne przychodzi nam do głowy dużo projektów. Atrakcyjnym dodatkiem do wnętrz są lustra, które doskonale będą prezentować się w każdym pomieszczeniu – rzecz jasna w łazience, przedpokoju też w sypialni. Multum osób ma sypialnię połączoną z garderobą, w takim przypadku lustro bezspornie będzie tam elementem niezbędnym.

Miniremont – mała zmiana, wielki efekt!

images
Lato to doskonały czas, aby zrobić w mieszkaniu remont. Jest lepsza pogoda, zatem świeżo malowane powierzchnie wysychają szybciej. Dni trwają dłużej, zatem ekipa remontowa może dłużej działać przy świetle dziennym. Również humor zwykle mamy lepszy w lecie, zatem z większą chęcią dokonujemy zmian wkoło siebie.

Niepowtarzalnie pomieszczenia zaaranżowane w stylu tradycyjnym

retro
To jak urządzimy nasze cztery kąty zależy w pierwszym rzędzie od stylu aranżacji wnętrz na jaki się zdecydujemy. Obecnie można wybierać wśród wielu stylów: glamour, nowoczesny, tradycyjny i tak dalej. Jednak do łask wraca również dekorowanie wnętrz polegające na odwołaniach do przeszłości – a więc styl retro. Czym się on charakteryzuje?