Archiwum: lustra

lustra

Miniremont – mała zmiana, wielki efekt!

wakacje to idealny czas, aby przeprowadzić w mieszkaniu remont. Jest cieplej, więc świeżo malowane ściany wysychają szybciej. Dni są długie, zatem ekipa remontowa może dłużej pracować przy świetle dziennym. Również nastrój zazwyczaj mamy lepszy w lecie, zatem z większą chęcią dokonujemy zmian wkoło siebie.

Niepowtarzalnie pomieszczenia zaaranżowane w stylu tradycyjnym

To jak zaaranżujemy nasze wnętrza zależy oczywiście od stylu aranżacji pomieszczeń na jaki się zdecydujemy. Obecnie można zdecydować się na wiele stylów: glamour, nowoczesny, klasyczny i tak dalej. Jednak do łask wraca także urządzenia pomieszczeń polegające na odwołaniu się do przeszłości – czyli styl retro. Na czym on polega?

Lustra oraz parawany w interesującej, oryginalnej aranżacji wnętrz

Myśląc o tym jak ciekawie i pomysłowo zaplanować wnętrze mieszkania czy też domu zapewne przychodzi nam do głowy dużo projektów. Interesującym dodatkiem do wnętrz są lustra, jakie perfekcyjnie będą prezentować się w każdym pomieszczeniu – oczywiście w łazience, przedpokoju również w sypialni. Mnóstwo osób posiada sypialnię połączoną z garderobą, w takim wypadku lustro bezspornie będzie tam elementem niezbędnym.