Archiwum: Kolor

Kolor

Szukasz kanapy do swego nowego salonu? Zobacz, jakie są nasze propozycje!

Fototapety miasto
Narożnik czy kanapa to bez wątpienia jeden z najważniejszych mebli, które znajdują się w Twym salonie. Jeżeli się właśnie urządzasz lub chcesz po prostu coś zmienić w swym mieszkaniu, wtedy powinieneś zwrócić największą uwagę przede wszystkim na kanapę – powinien być to mebel nie tylko ładny, który ładnie wpasowuje się we wnętrze, ale również – a właściwie przede wszystkim – wygodny.

Niedrogie obrusy plamoodporne w asortymencie sklepów on-line

mocne obrusy odporne na plamy
Obrus plamoodporny to kapitalne wyjście do domu i mieszkania. Poniektóre plamy potrafią być ogromnie trudne do usunięcia, takie jak na przykład plamy po winie lub sokach. Jeśli nie chcemy, aby nasze nieskazitelnie białe obrusy nieprzerwanie były narażone na kłopotliwe i ciężkie do usunięcia skazy, zdecydujmy się na zakup obrusów plamoodpornych, szczególnie, że poniektórych plam w ogóle nie da się usunąć. Trudne plamy na białym obrusie spowodują, że już przenigdy nie będzie on prezentować się tak jak przedtem, zaś nieskazitelna biel po prostu zniknie. Taki obrus z reguły będziemy musieli zwyczajnie wyrzucić.

Fototapeta ścienna , która ozdobi każdy pokój w naszym domu

fototapeta - krajobraz
Kreowanie wnętrza pokoju fototapetą to interesujący sposób na stworzenie we wnętrzu sympatycznej atmosfery. Dekoratorzy wnętrz mają duże pole do popisu jeśli chodzi o projekt, gabaryty czy jakość tapet. W zależności od predyspozycji pokoje i sale będą oklejone rozmaitymi tapetami tematycznymi, krajobrazowymi, abstrakcją czy trójwymiarem.