Archiwum: Kolor

Kolor

Szukasz kanapy do swego nowego salonu? Zobacz, jakie są nasze propozycje!

Fototapety miasto
Narożnik czy kanapa to niewątpliwie jeden z najważniejszych sprzętów, które znajdą się w Twym salonie. Jeżeli się akurat urządzasz lub chcesz po prostu coś zmienić w swym mieszkaniu, wówczas musisz zwrócić szczególną uwagę głównie na kanapę – musi być to mebel nie tylko piękny, który ładnie wpasowuje się we wnętrze, ale również – a może przede wszystkim – wygodny.

Niedrogie obrusy plamoodporne w asortymencie sklepów on-line

mocne obrusy odporne na plamy
Obrus plamoodporny to świetne rozwiązanie do domu i mieszkania. Poniektóre skazy potrafią być ogromnie kłopotliwe do usunięcia, takie jak plamy po winie albo sokach. Jeśli nie potrzebujemy, żeby nasze nieskazitelnie białe obrusy cały czas były narażone na kłopotliwe i ciężkie do usunięcia plamy, zdecydujmy się na zakup obrusów plamoodpornych, szczególnie, iż niektórych plam w ogóle nie da się wyeliminować. Trudne plamy na białym obrusie spowodują, iż już nigdy nie będzie on wyglądać tak jak pierwej, natomiast nieskazitelna biel po prostu zniknie. Taki obrus z reguły będziemy musieli ot tak wyrzucić.

Fototapeta ścienna , która ozdobi każdy pokój w naszym domu

fototapeta - krajobraz
Urządzanie wnętrza pomieszczenia fototapetą to znakomity sposób na dodanie pomieszczeniu uroku i życia. Projektanci tła mają szerokie pole do popisu w przypadku designu, gabarytów tapet czy ich jakości. W zależności od predyspozycji pokoje i sale będą zdobić fototapety z dynamicznymi ujęciami postaci, krajobrazów, czy fotografii w trójwymiarze.