Archiwum: firanki

firanki

Porady jak dobrze wystroić sypialnię

Sypialnia oświetlona słońcem
W momencie gdy zabieramy się za zagospodarowywanie naszej sypialni musimy przemyśleć bardzo dużo spraw. W kwestii urządzania mieszkania współcześnie dosyć popularnym jest zatrudnianie specjalisty – architekta wnętrz. Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które nie do końca mają ideę na to, w jaki sposób zagospodarować przestrzeń w poszczególnych pomieszczeniach, lub też po prostu nie mają na to czasu. Jeśli natomiast decydujemy się podjąć wyzwanie i zaprojektować wszystko samemu, musimy mieć na uwadze kilka istotnych zasad.

W jaki sposób zaaranżować otwór okienny w kuchni?

firanki
Jak często zastanawiacie się co uczynić z oknem w kuchni? Dla poniektórych potrafi ono stanowić zmorę aranżacyjną, dla mnie jednak posiadanie wnęki okiennej w kuchni, to wielki atut dla pomieszczenia.
Okno kuchenne, to nie wyłącznie źródło naturalnego światła i dopływu świeżego powietrza, lecz także ciekawy fragment ozdobny.

Żaluzje występują w różnych typach

Meble rattanowe
Większość osób pragnie posiadać ewentualność zasłonięcia okna

W ciągu dnia firanki chronią nasze wnętrze przed osobami z zewnątrz oraz posiadamy pewność, że nikt nie widzi co robimy w danym pokoju. Mimo wszystko kiedy świeci słońce, albo nadchodzi noc, kiedy musimy zapalić światło, to same firany nie oferują takiej osłony jak byśmy pragnęli.