Archiwum: farby

farby

Balustrady szklane – najlepszy wybór

szkło w praktyce
O szklanych domach już dane nam było czytać prawie wiek temu, więc poznaliśmy ich symbolikę lepszego świata. Jednak gdyby tak marzenie przeistoczyć w rzeczywistość? I zdecydować się na szklane schody?

W końcu rozpocząłeś generalny remont domu

Prezenty
Oj, bardzo długo się do tego przymierzałeś, bo czułeś , że czeka Cię rzeczywiście sporo pracy. Cóż, co się odwlecze to nie uciecze, czas więc zakasać rękawy i wziąć się ostro do pracy.
Niewiele tego nie masz – to fakt.

Wyjątkowy dom koniecznie muszą znaleźć się piękne schody

klatka schodowa
Dekoracją niejednego domu jest piękna klatka schodowa. Jest ona miejscem reprezentacyjnym, a także ciągiem komunikacyjnym, z którego korzystają wszyscy mieszkańcy domu. Białe schody są eleganckie, stanowią spore wyzwanie dla sprzątającego w domu. Dziś zastanowimy się również na tym, jak dekorować schody.

Zyskaj w swym wnętrzu niezwykły efekt dekoracyjny, sięgając po specjalne farby strukturalne

Salon
Potrzeba mieszkania w pięknych i nietuzinkowych mieszkaniach popycha ludzi do poszukiwania oryginalnych materiałów wykończeniowych, które odznaczają się szczególną estetyką, jak też znakomitą klasą. Trzeba powiedzieć, że w dzisiejszych czasach asortyment takich materiałów jest doprawdy zróżnicowany. Dzięki temu mamy szansę wybrać farby, tynki czy inne pokrycia, sugerując się ulubionym tonem lub efektem, jaki pragniemy uzyskać w domu.