Archiwum: diody

diody

Oświetlenie pomieszczeń led w mieszkaniach i obiektach przemysłowych

lampa ledowa
Oświetlenie ledowe staje się coraz to bardziej znane. Na rynku pojawia się coraz to więcej różnych gatunków i kształtów taśm LED. Właściwością wspólną wszystkich wersji taśm jest giętkość, możność cięcia nożyczkami, oraz samoprzylepne podłoże. W wypadku wyboru należytej taśmy LED powinniśmy inspirować się przede wszystkim parametrami świetlnymi, posiadaniem przez taśmy stosownych atestów, także jakością. Listwa LED musi być stosownie dobrana do każdego pokoju.

Jak oświetlić mieszkanie? Nowoczesne lampy dla wymagających

lampa
Co trzeba wiedzieć odnośnie żarówek led, oraz czy opłaca się zmienić tradycyjne oświetlenie na takie światło? Jeszcze kilka lat wstecz oświetlenie led kosztowało bardzo dużo i nie każdy mógł sobie na nie pozwolić. Sytuacja jednak przybrała nieoczekiwany obrót a typowe żarówki skutecznie tracą na popularności. Do tego stanu rzeczy przyczyniła się Unia Europejska oraz jej zaostrzone normy, odnośnie mocy używanych żarówek. Wielu z użytkowników zmuszonych zostało do zrezygnowania z popularnych w Polsce „setek”, w związku z czym wielu z nas zdecydowało się na nowe rozwiązania.

Aranżacja pokoju z zastosowaniem oświetlenia diodowego

led
Każde wnętrze przeznaczone pod aktywność usługową, dajmy na to na kawiarnię bądź salon fryzjera, oprócz stosownego wyposażenia technicznego a więc odpowiednio: bufetem, ekspresem do kawy, nożyczkami, suszarkami itd. potrzebuje metody na niespotykany styl. Możemy to osiągnąć na różne sposoby.