Archiwum: blat

blat

Fototapeta w kuchni jako sprytne rozwiązanie

ściana kuchenna i łazienkowa jest dużo bardziej narażona na działanie wilgotności, temperatury, oraz zanieczyszczeń, niż ściany w innych pomieszczeniach.
Płytki ceramiczne, choć ciągle popularne, nie królują już w każdej kuchni.

Wyspa w kuchni to oszałamiająca, kultowa i pomysłowa aranżacja

Projektowanie wielkich kuchni potrzebuje zastosowania kilku oryginalnych trików, ażeby wykorzystać wszelką przestrzeń i stworzyć kuchnie jaką pragniemy mieć w domu. Warto pamiętać, że kuchnia ma być funkcjonalna, jako że w niej standardowo przebywamy, gotujemy, wykonujemy pożywienie czy też myjemy naczynia. Dlatego projektując kuchnie należy pamiętać, by było można bez trudu zachować czystość w kuchni.

Swój salon: jakiego rodzaju meble należy w nim ustawić?

W każdym domu wskazać można co najmniej kilka pomieszczeń. Do tych naprawdę istotnych, w których spędzamy bez wątpienia naprawdę dużo czasu, zaliczany jest salon. To właśnie w salonie przyjmujemy również gości. To właśnie z tego powodu należ zrobić wszystko, aby prezentował się on doskonale. Wśród elementów, które należy brać pod uwagę podczas urządzania salonu znajdują się bez wątpienia meble. Na jakie meble postawić, aby stworzyć salon stylowy oraz po prostu piękny?

Oświetlenie LED – podstawowe źródło światła w domu oraz aranżacje świetlne

O walorach żarówek LED można mówić dużo. Gdy już zdecydujemy się na tego rodzaju żarówki, zaczynamy się zastanawiać, w których pomieszczeniach najlepiej je zamontować oraz jak je zastosować, żeby rezultat był zarówno funkcjonalny, jak i oryginalny wizualnie. Nad kuchennym blatem najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, lecz tego typu mocowanie nie wszędzie będzie najlepszym wyborem.