Archiwum: architektura

architektura

W planach architektów wnętrz coraz to częściej spostrzega się luksusowe moduły ze szkła

Dla każdego człowieka bardzo ważne jest miejsce w jakim mieszka na każdego dnia. Nie jest kluczowe czy to dom czy mieszkanie, ale jak jest ono wyposażone. Samodzielnie można dobierać sobie akcesoria i indywidualne części aranżacji, jednak coraz sporzej osób odważnie sięga po wsparcie i wskazówkę specjalisty, który zna się na aktualnych kierunkach i dostosuje najodpowiedniejsze zastosowania do potrzeb użytkownika.

Szklane parawany łazienkowe na Dolnym Śląsku – atrakcyjne opcje designerskie

W dwudziestym pierwszym wieku szkło jest znacznie mocniej ponadczasowym i rozmaitym materiałem niż kiedyś – istnieje niezliczona ilość technik z zastosowaniem tego tworzywa. Coraz częściej szkło służy nie jedynie jako tworzywo na naczynia, okna lub ozdoby – staje się bardzo powszechne także w aranżacji wnętrz, szczególnie w salonach oraz łazienkach. Ze szkła mogą powstawać tak różne przedmioty, jak ładne lustra, eleganckie naczynia, witraże, nowoczesne rzeźby albo dekoracyjne panele – ograniczeniem jest w stanie być jedynie budżet oraz wyobraźnia dizajnera.

Wystrój mieszkania XXI wieku

Chyba każdy z nas ma w mieszkaniu jakiś plakat lub obraz. Najchętniej w pomieszczeniach wieszamy reprodukcje dzieł największych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są także abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo popularne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy grafika na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.