Archiwum: Lipiec 20, 2021

Zaprojektowanie naszego mieszkania w stylu Skandynawii

Skandynawia
Ludzkość na chwilę obecną zna właściwie niezliczoną ilość stylów, w jakich można zorganizować swój dom. Ponadto istnieje też opcja łączenia ze sobą zupełnie różnorodnych stylów, w wyniku czego tworzy się całkowicie inny. Tego rodzaju połączenia są niekiedy zupełnie oczywiste, ale są czasem także nieoczekiwane. Za każdym razem jednak styl zorganizowania domu czy lokalu jest odzwierciedleniem gustu właściciela i jego własnego stylu.

Użyj stary styl vintage w Twoim mieszkaniu

vintage
Posiadasz duszę romantyczki, kochasz drobiazgi z koronkami i w delikatnych odcieniach? Może musisz zastanowić się nad tym, by zaaranżować sobie mieszkanie w klimacie vintage? Choć ja raczej przepadam za pomieszczeniami urządzonymi w mocnych kolorach, aranżacja w stylu vintage uważam za niezwykle oryginalną koncepcję aranżacji mieszkania.

Wskazówki na wystrój pomieszczenia na poddaszu

Poddasze
Poddasze to dla mnie ulubiony temat! Zapewne zastanawiasz się dlaczego? Otóż w moim rodzinnym domu znajduje się wielkie, kilkudziesięciometrowe poddasze, które które jest ciągle niezagospodarowanie. Cały czas oczekuję na lepszy finansowo moment, by urządzić tam mój mały niewielki.

Jak wyekwipować funkcjonalnie własną kuchnię?

Lodówka
Nie od dziś wiadomo, że staramy się za wszelką cenę dobrze zaopatrywać nasze przestrzenie domowe. To właśnie od stylu ich wyposażenia w znaczącej mierze zależeć będzie nasz komfort, stąd stanowi to niezmiernie duże źródło własnej motywacji. W tym miejscu należy podkreślić, że liczba szczegółów, jaka musi zostać przez nas wyselekcjonowana do domu jest stosunkowo duża.