Archiwum: Lipiec 17, 2021

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele gwarantuje optymalne oświetlenie? Pomyśl o tym urządzając swoje mieszkanie. Sprawdź możliwości

lampa
Światło to życie, bez niego nie można mówić ani o działaniu ani chociażby o zwykłym działaniu. Musimy pamiętać o tym zawsze i wszędzie, co oznacza, że najistotniejsze to, aby zagwarantować każdemu członkowi rodziny szansę rozwoju. Bez właściwego światła jest to po prostu niemożliwe. To bardzo istotne więc, żeby o tym pamiętać, musimy w tym celu przeanalizować zagadnienie oświetlenia.

Pierwsze własne mieszkanie

Łóżko w sypialni
Przed miesiącem najęłam mieszkanie, pierwsze w swym życiu własne gniazdko! Ciasne, ale osobiste. Na dodatek w samym w centrum Krakowa. Wpierw pomyślałam, aby zaaranżować je na styl, gdyż nie zbyt dobrze się czuję w nowocześnie urządzonych domach typu lofty, chłodnych i jałowych.

Kontrast albo podobna tonacja

Sypialnia w jasnych barwach
Kiedy komponujemy wystrój wnętrza, prędzej czy później przychodzi taki moment, aby pomyśleć o kolorach. Znaczenie ma nie tylko wybór takich czy innych barw, lecz również odpowiedź na pytanie o to, czy współgrają one pomiędzy sobą. Możemy wybrać dużą liczbę zupełnie różnych kolorów lub postawić na kolory zbliżone. Jakie rozwiązanie jest trafniejsze?