Archiwum: Listopad 10, 2020

Oświetlenie LED – podstawowe źródło światła w domu oraz aranżacje świetlne

Oświetlenie led
O pozytywnych cechach żarówek LED można pisać sporo. Gdy już zdecydujemy się na tego rodzaju żarówki, zaczynamy się zastanawiać, w których pomieszczeniach najlepiej je zamontować oraz jak je zastosować, by rezultat był zarówno praktyczny, jak i intrygujący wizualnie. Nad kuchennym blatem najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, lecz tego typu mocowanie nie w każdej sytuacji będzie odpowiednie.

Co zrobić, by właściwie wyposażyć kawalerkę?

Kolekcja mebli „Blue Lagoon“
Mieszkanie w kawalerce to niełatwe pomieszczenie do urządzania. Przyczyną jest przede wszystkim niewielki rozmiar. Małe wnętrza za każdym razem stanowią wyzwanie. Po pierwsze architekt aranżujący pomieszczenie powinien zadbać o odpowiednią funkcjonalność, a jednocześnie zadbać o względy wizualne. Kiedy brakuje przestrzeni trudno zmieścić ciekawe ozdoby czy dobrze komponujące się szafki i stoły, które nie zmniejszą funkcjonalności mieszkania.

Zamówione lustra – akcesorium, jakie musisz mieć

lustro
Kiedy urządzamy mieszkanie powinniśmy mieć na uwadze, to jak istotne są szczegóły. Kiedy wszystko będzie świetnie urządzone a dodatki będą źle dopasowane, to niestety mieszkanie nie zyska interesującego wymiaru. Niestety często dzieje się tak, że jeśli nie widzimy nigdzie czegoś, co nam się wymarzyło to wybieramy coś podobnego.