Archiwum: Wrzesień 14, 2020

Użyj stary styl vintage w Twoim mieszkaniu

vintage
Posiadasz romantyczne wnętrze, kochasz szczegóły z koronkami i w pastelowych kolorach? Może trzeba pomyśleć o tym, by urządzić sobie dom w stylu vintage? Choć ja raczej przepadam za pomieszczeniami urządzonymi w mocnych kolorach, wystrój w stylu vintage uważam za niezwykle oryginalną koncepcję aranżacji mieszkania.

Trendy szarości w domowych wnętrzach.Trendy kolorystyczne w aranżacji wnętrz na ten rok.

szary pokój
Na mieszkanie patrzymy z sentymentem, lecz niekiedy potrzebna jest chociaż nieduża odmiana wystroju, dzięki jakiej zyska on znów świeżość. Z czasem przecież upodobania domowników się zmieniają i to, co przyciągało spojrzenie jeszcze rok temu, może stracić uprzedni czar.
Świat oraz nasze otoczenie przekształcają się w obłędnym tempie. To stąd odcienie w naszych mieszkaniach stanowią specyficzną formę zapisu obecnych czasów – rzeczywistości, klimatów albo upodobań. Podpowiemy, jakie zestawienia kolorystyczne będą trendy w 2016 roku.

Meble z sosny

Sosnowe gałązki
Meble sosnowe są popularne i stosunkowo niedrogie. Dobrze wykonane posłużą nam przez lata, zatem dobrze jest poświęcić im uwagę przy urządzaniu, albo przebudowywaniu mieszkania. Sosna nie jest ciężka, zatem nawet wielokrotne zmiany mieszkania nie będą problemem. W każdym sklepie meblowym znajdziemy spory wybór takich mebli, więc na pewno znajdziemy coś, co nam się spodoba i będzie odpowiednie do aranżacji wnętrza.