Archiwum: Kwiecień 2020

Renowacja parkietu poprzez cyklinowanie i prawidłowa pielęgnacja drewna

Parkiet
Każdy kto posiada podłogę drewnianą bardzo dobrze wie, iż łatwo może się uszkodzić czy też pod wpływem wilgoci może ulec zniekształceniu. O tego rodzaju podłogi trzeba bardzo dbać, czasami jednak nawet w wyniku codziennego użytkowania powstają małe uszkodzenia. Zależnie od tego jakiego typu posiadamy posadzkę, taki będzie sposób jej renowacji. Inaczej postępuje się z podłogami pokrytymi lakierem, w inny sposób z olejowanymi

Produkty sanitarne od rekomendowanej firmy Ferro

Ceramika sanitarna
Firma posiada szeroki wybór produktów z dziedzin techniki sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej. Wybierając produkty do łazienki, kuchni czy też innych pomieszczeń w domu naturalnie pragniemy, aby charakteryzowały się one wysoką jakością, dobrym sporządzeniem oraz funkcjonalnością.

Kominki na biopaliwo są rewelacyjną opcją dla niedużych wnętrz

biokominek do łazienki
Mieszkanie z kominkiem – wyobrażamy sobie od razu siebie z najbliższymi i znajomymi, wieczorem przy kolacji, rozmawiających przy rozpalonym ogniu. Z pewnością standardowe kominki, to w dzisiejszych czasach zbytek. Lokalizowane są w bardzo drogich mieszkaniach oraz w domach, w związku z potrzebą osobnego kanału wentylacyjnego i zajmują sporo przestrzeni.

Najpopularniejsze fototapety

Karkonosze, rzeka
Jeszcze jakiś czas temu najważniejszym trendem w urządzaniu mieszkań było przede wszystkim malowanie ścian na wyraźne, soczyste kolory. Często stosowano kilka różnych barw, pozornie do siebie niepasujących, by uzyskać interesujący efekt. Dzisiaj jednakże do łask wracają tradycyjne tapety, a wraz z nimi fototapety, które w przeszłości kojarzyły się najczęściej z mieszkaniami z czasów PRLu.

Jeśli planujesz zaprojektować kuchnię w wyrazistych kolorach

inspiracje
Kochasz morze? Chcesz na dłużej zatrzymać wspomnienia z urlopu? Chcesz posiadać w swoim mieszkaniu turkusowe ściany? A może kupujesz turkusowe dodatki do wnętrz?
Akcja ŚCIANA! Zdecydowanie radzimy pomalować pokój na ten kolor. Jest on bardzo ciepły, a także przyjemny dla oka, szczególnie w przypadku, gdy znajdziemy jego delikatny, pastelowy odcień.