Archiwum: Październik 9, 2019

Spróbuj przystroić lokum samodzielnie

dekoracje
Ozdoby do domu to zwykle typowe zbieracze kurzu. Dostajemy ich pełno na różne okazje. Każdy ma pełno takich ozdób skrytych w szafach i w piwnicy gdyż nie sposób ich wszystkich pomieścić na szafkach w pokoju gościnnym czy kuchni.

Jeśli planujesz zaprojektować kuchnię w wyrazistych kolorach

inspiracje
Lubisz morze? Pragniesz na dłużej zatrzymać wspomnienia z urlopu? Pragniesz mieć w swoim mieszkaniu turkusowe ściany? A może kupujesz turkusowe dodatki do wnętrz?
Akcja ŚCIANA! Zdecydowanie radzimy pomalować pokój na ten kolor. Jest on niezwykle ciepły, a także przyjazny dla oka, przede wszystkim w przypadku, kiedy wybierzemy jego jasny, pastelowy odcień.

Urządzanie salonu jest wyjątkowo ambitnym zadaniem, zarówno dla właścicieli supernowoczesnych domów, jak i mieszkańców starych budynków

meble w salonie
Nie każdy Polak może poszczycić się posiadaniem ogromnego salonu z widokiem na ślicznie zaprojektowany taras. Mieszkańcy wieżowców z czasów PRL-u mogą sobie jedynie pomarzyć o takim pomieszczeniu, gdzie można zrelaksować się po całym dniu mozolnej pracy lub popołudniami oglądać telewizję. Salon bywa królestwem pani domu i to ona przeważnie decyduje o jego wyglądzie. Tak nieduża, jak i ogromna powierzchnia pokoju dziennego sprawia, że niejedna dwudziestolatka stoi przed naprawdę wielkim wyzwaniem.

Mała rzecz a jakże istotna! Jakie dobrać uchwyty do kuchennych mebli, na co zwrócić uwagę?

kuchnia
Jak urządzić kuchnię, żeby była ona elegancka, ale również funkcjonalna? Najbardziej istotne są takie sprawy, jak typ i rozmieszczenie szafek, lecz również mniejsze detale, jak wybór uchwytów do mebli. Taka nieduża rzecz, a jednakże zmienia wiele, warto mieć to na uwadze. Dobierając akcesoria meblowe trzeba pamiętać, że uchwyty do mebli w kuchni będą częściej wykorzystywane niż w meblach pokojowych.