Archiwum: Wrzesień 2019

Renowacja parkietu poprzez cyklinowanie i prawidłowa pielęgnacja drewna

Parkiet
Każdy kto posiada podłogę drewnianą bardzo dobrze wie, iż łatwo można ją uszkodzić bądź pod wpływem wody może ulegać zniekształceniu. O tego rodzaju podłogi należy wyjątkowo dbać, czasem jednak nawet w wyniku codziennego użytkowania mogą powstawać małe uszkodzenia. W zależności od tego jakiego typu posiadamy posadzkę, taki będzie sposób jej renowacji. Inaczej postępujemy z podłogami pokrytymi lakierem, w inny sposób z olejowanymi

Coraz to większa liczba młodych i starszych ludzi kupuje designerskie akcesoria i dodatki do wnętrz, jakie oferują nowoczesne meble Softline

Salon, zestaw mebli wypoczynkowych Softline
Każdy człowiek, który posiada swoje własne mieszkanie bądź swój prywatny dom, pragnie aby wyglądał on jak najładniej i jak najbardziej nowomodnie. Ta dążność wcale nie zdumiewa, ponieważ każdego roku zwiększa się właśnie zaciekawienie bardzo współczesnymi projektami, jakie mają wykorzystanie w każdym mieszkaniu oraz dodatkowo mają perfekcyjny design.

Styl skandynawski – najlepszy w kamienicy!

dom w stylu skandynawskim
Chcesz zaaranżować swoje mieszkanie w starym budownictwie? Nie podoba ci się jego obecny wystrój a nie posiadasz pomysłu, jak zaaranżować wnętrze po remocnie? Jest na to opcja! Idealnym rozwiązaniem jest styl skandynawski! Czy dobrze wygląda w kamienicy?

Pomysł na interesujący wieszak w każdym pomieszczeniu

oryginalny i nietypowy wieszak
Chcecie jakoś ubarwić swój korytarz? Nie chcecie mieć tradycyjnych, niezbyt wyróżniających się wieszaków? Prezentujemy dla was świetny pomysł na wieszak! Niebanalny lecz ciekawy. Odwiedzający was przyjaciele będą całkowicie zaskoczeni, zostawiając swoje ubranie na pomysłowym i tym samym ozdobnym wieszaku.