Archiwum: Marzec 25, 2019

Należy zainwestować w sprawunek mebli shabby chic

shabby chic

Warto zadbać o dobry dobór mebli do domu

Kiedy zabieramy się za aranżacje naszego mieszkania, to pragniemy żeby prezentowało się ono jak najlepiej oraz by było niepowtarzalne. Przez to sprawdzamy różne style proponowanych mebli i namyślamy się nad dopracowaniem każdego szczegółu. To wszystko sprawia, że teraz sporym powodzeniem radują się meble Shabby chic, pokazywane w różnych salonach meblowych, jak i także na wielu stronach internetowych.

Główny punkt wnętrza

Aranżacja salonu
Wszystkie wnętrza są inne i wymagają odmiennego traktowania. Są mimo tego też ogólne reguły, które można stosować zawsze wtedy, kiedy aranżujemy pomieszczenie. Jedna ze stałych reguł mówi, żeby zawsze jednoznacznie wybrać główny obiekt w pokoju, ma to zastosowanie przede wszystkim do pokoju gościnnego.

W jaki sposób udekorować nasz salon?

aranżacja wnętrz
Boże Narodzenie to czas, kiedy cała familia spotyka, by razem przeżywać ten szczęśliwy, wolny od pracy czas. Odwiedziny bliskich wiążą się jednak z nieodzownością zorganizowania im komfortowego noclegu. Jeżeli nie mamy możliwości wydzielenia osobnego pokoju gościnnego, to pokój dzienny, oprócz funkcji wypoczynkowej, musi pełnić także gościnną funkcję. Jakim sposobem zaaranżować pokój, jaki w dzień będzie służyć jako pokój dzienny a także jadalnia, nocą natomiast jako alkowa dla gości, a na dodatek nierzadko łączy się z nim otwarta kuchnia?