Archiwum: Marzec 19, 2019

Jak za pomocą światła powiększyć mały salon

oświetlenie podłogi
Oświetlenie w pokoju dziennym jest jednym z ważnych elementów jego aranżacji – spełnia ono tak funkcję praktyczną, jak też ozdobną. Plastyczne własności światła umożliwiają także zmienić proporcje niedużego salonu. Aby wybrać stosowne lampy do salonu, musisz poznać parę zasad. Oświetlenie udoskonali ukształtowanie niewielkiego salonu i wprowadzi do niego sympatyczny klimat. Ilość, wzornictwo i rozlokowanie lamp do pokoju dziennego zależy przede wszystkim od jego wielkości a także wystroju.

Tworzymy klasyczne, ale przytulne wnętrze

akcesoria łazienkowe
Aranżacja domu to spora gratka dla świeżo upieczonych posiadaczy lokalu. Kiedy nie lubicie krzykliwych kolorów i nowoczesnych aranży, polecam sięgnąć po współczesne kolory. Dziś podpowiadamy jak wykonać dom w barwach szarego albo mieszkanie w brązowym kolorze.

Sensowna temperatura w mieszkaniu, zawsze gdy tego zechcesz

czyjnik temperatury
Jeśli leży nam na sercu ogólnie pojęta ekologia albo, jeśli zależy nam na oszczędzaniu to można zastanowić się nad tym, jak zaaranżowaliśmy nasz dom. Często nie pamiętamy, że małe zmiany są w stanie pozwolić nam na spore oszczędności i przy okazji będziemy w mniejszym stopniu oddziaływać na naturę. W okresie grzewczym należy pamiętać, o tym żeby mieć włączony regulator temperatury. Nie ma przecież sensu przegrzewać się w domu. Są takie pokoje, w których temperatura może być niższa i takie, w których możemy dać parę stopni więcej. Po pierwsze dzięki temu nie będziemy niepotrzebnie marnować opału i nie będziemy w związku ze spalaniem go w nadmiernych ilościach dostarczać zanieczyszczeń do atmosfery.