Archiwum: Grudzień 4, 2017

Jakie elementy warto zastosować w nowoczesnej łazience?

Można w niej zastosować wiele aranżacyjnych trików. Jeśli jest mała lub brak w niej światła naturalnego, lustra i szkło optycznie powiększą pomieszczenie. Duże płytki o nowoczesnym designie, dodatkowo odbiją światło i nadadzą wnętrzu blasku. Czym jeszcze wyróżniają się nowoczesne łazienki?

Czemu w Polsce dzisiaj coraz większą furorę robią meble włoskie?

Czas remontów to najlepszy czas na wymianę mebli w swoim mieszkaniu. Jeszcze w niedalekiej przeszłości znakomita większość rodaków nie zwracała uwagi na design kupowanych mebli, kierując się podczas zakupu jedynie ceną. Powodowało to stylistyczny miszmasz, sprawiający wrażenie totalnego bałaganu. Za produktami najtańszymi nie przemawiała niestety jakość, sporo odbiegająca od przyjętych w Europie norm. Po transformacji ustrojowej sporo się w tym kierunku zmieniło.

Dobierajmy pościel do wieku

Ludziom starszym zazwyczaj podobają się stonowane pościele, przez które posiadają oni świadomość, iż wciąż wszystko będzie idealnie ze sobą pasowały, a co się z tym łączy wybierają zazwyczaj gładkie, albo takie o delikatnych wzorach. Mimo wszystko nie mamy szansy zapominać, że coś innego ma szansę się podobać młodzieży oraz coś całkowicie innego dzieciom, a im bardziej pościel będzie się nakładała na ich marzenia i pragnienia, tym większa szansa na to, że chętniej będą chodziły spać i że zapewnią sobie właściwą ilość snu.